Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérjek meg egy lányt h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek meg egy lányt h járjon velem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy sunáználak!
2012. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom így kért meg:

Szia van egy jó meg egy rossz hírem: a jó hír, hogy a metal lovagok kihaltak, de az utolsó eljött érted.

2012. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ja bocs nem írtam oda h KOMOLY válaszokat kérek
2012. febr. 13. 16:42
 4/11 anonim ***** válasza:
hát mond el neki hogy mit érzel iránta őszintén és kérd meg hogy lenne-e a barátnőd :)
2012. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BlackSword ***** válasza:
50%

Hívd el randira, csókod meg, öleld egy fél órán át, és kérdezd meg tőle: "akkor most járunk?"

Ennyi az egész...

2012. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tökrészegen, egy feszülős latexöltönyben.
2012. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én így csináltam:

egyik tali alkalmával padon átkaroltam, egész d.u. csak ölelgettem, másnap megint tali és akkor már adtam egy szájrapuszit, és ah láttam h engedte megkérdeztem: járnál velem?

18/F

nemkell túlspilázni =)

2012. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hívd el randira, legyél vele nagyon kedves, előzékeny, ölelgesd, puszilgasd, ha hagyja akkor ő is benne lenne,(ha elhúzódik a legtöbb próbálkozs elől vagy csak éppen tűri, nem viszonozza akkor viszont fújj visszavonulást!) innentől csak megmondod a randi végén, hogy nagyon jól érzed magad vele és szeretnéd ha a barátnőd lenne, mit szól hozzá?
2012. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
kicsi séta kicsi séta
2012. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Besírok xD ezt mióta kell megkérdezni? ha elég időt töltöttetek együtt volt puszi ölelés minden ami kell akk ez egyértelmű nincs ilyen hogy "járunk?" "ja" xDDD ez akkora hülyeség ha összemelegedtetek akk már rég jártok ennyi
2012. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!