Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, zavarna titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, zavarna titeket, ha a csajnak korábban voltak "félkapcsolatai" & kalandjai? (helyzetleírás lent)

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok egyedülálló, ebben az időszakban történt ez-az, most viszont megismerkedtem egy nagyon normális és kedves sráccal, akivel el tudnám képzelni, hogy kapcsolatban legyek. Az a helyzet viszont, hogy van még egy lezáratlan "félkapcsolatom", amit a fizikai távolság miatt nem tudok még lezárni egy hónapig. Akkor lesz alkalmam találkozni a sráccal, ez nem is szakítás, mert nem is volt soha kapcsolat (lényegében elég ritka szexuális kapcsolat, amihez az utóbbi időben már érzelmi kötelék is tartozott), én mégis így érezném helyénvalónak, hogy találkozzunk, és úgy zárjuk le. Addig természetesen a másik sráccal sem szeretnék összejönni, amíg nem érzem magamban (és köztünk) teljesen lezártnak a helyzetet, viszont hazudni sem szeretnék neki, őszintén megmondom, mi a helyzet. Zavarni fogja, hogy volt ilyen viszonyom? Elvadíthatom magamtól? Titeket hogy érintene? (nem szeretnék nem őszinte lenni vele) Előre is köszönöm!
2009. jún. 3. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha úgy is lezárod, akkor miért kéne elmondani neki? Én spec. nem is szeretnék hallani az előző viszonyokról.
2009. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja, azért, mert már randiztunk párszor, és gyanús, hogy 1-2 alkalmon belül fel fog merüln, hogy jöjjünk össze...
2009. jún. 3. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna, sztem ne mond el neki
2009. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig épp elég annyit mondani, hogy még szeretnél lezárni egy lezáratlan ügyet valakivel. Nem kell részletekbe bocsátkozni, de nem kell hazudni sem. Köztes megoldást kell keresni.

De ahogy érzed. Szerintem vannak srácok, akik kifejezetten szeretik tudni, hogy mi van. A többiek meg nem szeretnek hallani róla. Te ismered ezt a fiút, hogy ő milyen.

Az őszinteség viszont soha sem annyira nehezen feldolgozható, mint a hazugság.

Oké, de én lány vagyok, ugyanarról az oldalról szemlélem a dolgokat, mint te.

2009. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Íme, itt egy őszinte és korrekt lány, és ti arra buzdítjátok, hogy hazudjon?!

Engem spec nem zavarna, ha elmondanád, csak akkor ha mindig, amikor csak talizunk mesélnél egy sztorit a futókalandokból :D

Van 2 ismerősöm, már 2 éve együtt vannak, és a lánynak rengeteg volt az expasija. Ez a fiúnak nem volt túl jó, de megértette és becsülte az őszinteséget. Sőt! Még büszke is volt rá, hogy ilye jó csaj a barátnője és hogy a sok jelentkező közül csak neki sikerült igazán elcsavarnia a fejét ;)

2009. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon tisztelem h ennyire oszinte vagy. ha tenyleg igy erzed mond el neki de vigyazz h kihangsulyozd h vele akarsz lenni,komolyan gondolod es biztos vagy benne es h ezt az ugyet tenyleg le akarod zarni. maskepp azt hiheti h csak jatszasz vele, h 2 lovon lovagolsz egyszerre vagy h meg igazabol nem tudod h melyikkel legyel es ez elijesztheti.
2009. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak simán mondd meg neki hogy van valaki akivel tisztázni szeretnél még egy ügyet, pontosabban magatokat. és mondd meg neki hogy miatta, mert vele akarsz lenni.szerintem meg fogja érteni.
2009. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!