Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerzett már valaki így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerzett már valaki így barátnőt? Lett ilyen elcseszett, nyakatekert, szinte teljesen esélytelen "módon" párkapcsolata? Vagy - legrosszabb esetben - alkalmi kapcsolata? Infó alább! Illetve: nők, Ti hogyan látjátok?

Figyelt kérdés

Mikor a férfiú (fiú és férfi között valahol félúton, ha megengeditek az őszinteséget, nem tudom talpig férfinak hazudni magam) fittyet hány mindenre és mindenkire - talán még önnön magára is.

Nem érdekli milyen(nek látszik kifelé) az élete és legfőképpen kezdi egyre jobban nem érdekelni, hogy (akár férfiak, akár maguk a nők) mit gondolnak róla.

Az sem idegesíti, nem gondolkodik rajta, hogy esetleg nem veszi észre a felé küldött jeleket.

Az sem izgatja, hogy nem "tud" esetleg még (ahogy elvárják/elvárnák) randizni sem.

Mindenre tesz egy jó nagy adagot!


Viszont nem hibáztatja sem magát, sem másokat, a nőket pedig pláne nem. Egyszerűen csak nem érdekli az (sem), ha éppen rosszul, vagy - az elvárásokkal szemben - nem megfelelően csinálja/teszi/végzi a dolgokat, vagy nem érdekli ha nem (megfelelően) humoros, ha nem egy izzó-pillantás bajnok, egyik sem zavarja már, ha nem jó ezekben.


Értelemszerűen nem ennyi a történet, csak kiemeltem ezt az egy vonatkozást a halmaz(om)ból, én is tudom, hogy kell ide minimum tíz másik dolog is (mindkét fél részéről). A kérdés az, hogy:


A fentiek tekintetben talált-e már akár fiú, akár férfi így barátnőt/kapcsolatot magának? Hogy az sem érdekli (amellett hogy mások mit gondolnak róla), ha valamit rosszul, nem igazán megfelelően csinál/mond, vagy akár egyenesen szerencsétlenkedik egy-s-más dologban? (Tehát szinte esélytelenül indul neki minden ismerkedésnek?)



júl. 3. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Igaz én nö vagyok de volt vmi hasonló.

Randira hivott vmi nagy ász pasi. Helyes is ambiciozus is sikeres is fiatal is tele tervekkel tenni akarással sikerekkel és komoly.

Én meg a nem is szép lúzer életképtelen nyomi akit maxkmum is csak kihasználnak és dobnak a pasik"nő".


Ugy mentem el a találkozóra hogy az esélytelenek nyugalmával és hogy legalább fel napig nem a 4 falat lesem arra jo lesz.

Igy elbeszélgettem vele mint vmi haverral röhögtünk egy rakat sztorit mesélt ő is zöldteamániás mint én ö is hisz a vonzásban mint én, milliot csevegtunk kacagtunk, teljesen oldott voltam sz.rtam a világra, bevágtam egy rakat kamut kedi mit szeretnék mondtam szivecskét ékszerboltbol aminek egyik fele nálad másik nálam, vagy pl hogy add át a telod, erre..

Bevitt ékszerüzletbe és megvette átadta a teloját. Amiben poénbol azt csináltam hogy húztam egy bazi nagyot a névlistáján és random ahova böktem kitöröltem egy nöinevet. Teljesen elképedt hogy pont az exét töröltem. Na ezen én is. Azt mondta lehet ez jel hogy amugy is ráfért már hogy a telojában se legyen.


Szoval minden istenes volt. Boldog lubickolás valami nem is tudom miben.


De aztán elhivott 2.randira.

És itt fagytam le. Itt aztán már lett tétje az egésznek. Eddig en csak bohockodtam nem vettem komolyan nem akartam semmit.

De uristen megint látni akar.


Na eddig tartott a lesz.rom tabi hatása. A 2.randi katasztrofa volt alig mertem megszólalni is, bénaztam zavarban voltam de mégcsak nem is úgy hogy az vicces, meg cuki, hanem még neki is kínos volt.


Off lett az egészbol ill maradtunk haverok. De ő el is húz mellettem a sikereivel boldogágával én meg az en eletemrol csak panaszkodni tudnék szinte mert kudarcos csak. Szoval valoban nem én illek hozzá.



De szoval ez a nem érdekel semmi, meg lesz.rok mindent ez ugy 2 pillanat alatt el tud szállni:(

júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*kèrdezte mit szeretnék
júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzed azt, hogy tétje van a dolognak, akkor sokkal felszabadultabb tudsz lenni.

Hasonló, mint a lámpaláz. Otthon még szuperül tudtad, de amint néznek vagy sok minden függ az adott dologtól, leblokkolsz és mindent elfeljetsz.

tegnapelőtt 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben pont így ismerkednek az emberek, hogy nem azon aggódsz folyamatosan, hogy mit gondol a másik. Nem csak randik esetén, hanem bármilyen új emberrel. Persze otthon egyedül mindenkinek eszébe jut, hogy vajon szimpatikus-e a másiknak, olyankor visszagondolsz, elemzed a helyzetet, de akkor sem mész bele minden részletbe, hogy jaj amikor x dolgot mondtál akkor balra nézett, biztos unalmas voltál neki… Adott helyzetben amikor ott vagytok, akkor meg pláne nem ezzel foglalkozol. Minimális izgalom rendben van, de akivel igazán összeillesz személyiségre, azzal ideális esetben nincs szorongás, kínosság, maximum elsőre 1-2 alkalommal, ha ő sem a kommunikáció bajnoka.
tegnapelőtt 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!