Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 lány is elutasított amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 lány is elutasított amiatt, mert csendes vagyok. Hogyan tudnék ezen a téren fejlődni?

Figyelt kérdés

Egy az ismerkedés során mondta, hogy csendes vagyok ő meg beszédes és emiatt nem biztos hogy összeillünk (ismert előtte).


Másik a randi közben mondta, hogy csendes vagyok, reméli, hogy a későbbiekben ez változik.


Harmadik meg leírta, hogy furának vélte azt, hogy milyen csendes vagyok.


Hogyan törjek ki ebből a helyzetből? 21F

Randik során beszéltem, mégis ez van. Szociális skilljeim elég szarok.



júl. 3. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Keress hozzád hasonló csajt.
júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Egy kevés alkohol nem segít ezen? Ha igen, olyan randit szervezz ahol nem ciki 1-2 sör vagy koktél.
júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudsz ha inteovertrált vagy. Introvertrált lányok jobban illenek hozzád.
júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Tanulj meg kommunikálni. Legyen az eszedben legalább 10 féle beszédtéma. Hobbik, értékrend, érdeklődési körök, politika, vallás, párkapcsolat terén mik fontosak neki stb. Mesélj storykat, amik adott helyzetben eszedbe jutnak és veled történtek. Kérdezz vissza. Idővel gördülékenyen fog menni, gyakorolni kell.
júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
#3 az, hogy valaki introvertált, nem feltétlen jelenti azt, hogy csendes is. És két csendes ember ponthogy lehet, hogy egyáltalán nem illik össze, majd ülnek egymás mellett, mint két kuka?
júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a másik véglet vagyok, de soha nem értettem azokat, akik kétszemélyes helyzetben se tudnak megnyilvánulni. Egyszerűen csak hangosítsd ki, ami a fejedben van. Legyen az emlék, ötlet, érzelem/viszonyulás, háttértudás, egyéb idevágó (vagy nem annyira odavágó) téma, bármi, ami arról, amit a másik mondott eszedbe jutott. Ebből alakul ki a beszélgetés és az ismerkedés, megismerès.
júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 én csak azt tudom elképzelni, hogy vagy nagyon idegesek a másik jelenlétében és ettől megkukulnak, vagy nincsenek értelmes gondolataik.
júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az introvertáltságnak és a csendességnek semmi köze nincs egymáshoz. Én nagyszájú vagyok és introvertált.


Illetve a csendesség se probléma, ha nem az érződik a másikon, hogy beszariságból kussol.

júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!