Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen csendes sok srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen csendes sok srác?

Figyelt kérdés
Alapvetően azt tudni kell rólam, hogy egész jó nő vagyok, formás izmos-vékony alkattal, viszonylag szép arccal. Elég gyakran előfordult már, hogy adott pasik, akikkel randizgattam, szinte meg se szólalnak maguktól, mindig nekem kell dumálni. Jó pasikról beszélek, és olyanok akik engem szedtek fel, tehát nyilván tetszek nekik, és szerveznek velem mindenféle programot, de akkor miért kukák? Izgulnának, idegesek lennének a közelemben? Csak mert, még ha csak szexet is akarnak, attól még el lehetne beszélgetni egymással. Amúgy inkább fiatalabb, 25 alatti fiúknál van ez a jelenség. 30-asokkal nem volt még ilyen. Abból tudok kiindulni, hogy jó pasik közelében én is nagyon ideges voltam régebben. Erről lehet szó?

2023. aug. 13. 08:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Biztos félnek tőled, mert húdejóbombafantaszikusgyönyörű nő vagy, és juj.
2023. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Nincs téma azért nem beszélünk. Ha előre kibeszéltetek mindent nincs miről kérdezni, akkor marad a "ma mi volt munkahelyen? Ma is patkány volt a műszakvezető? Képzeld mit olvastam neten..." csak hallgasd meg anyád és apád párbeszédét!
2023. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még nem mindenki az a tipikus harsány "Héjó, megjött a menőarc! Folyosón oson a mosolyom már!" stílusú idétlen bohóc.
2023. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 első pár randin hogyne lenne téma? xd Olyanokról beszélek, akiket élőben ismertem meg, nem neten. Hát, akkor lehet tényleg az izgalom miatt van (másra nem tudok gondolni), de olyan bosszantó.
2023. aug. 13. 09:09
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit csináltok randin úgy őszintén? Én amikor barátnőztem programokra vittem. Együtt voltunk elméletben, de gyakorlatilag nem, mert nem dugtunk. 3 hónapig ment ez. Azalatt, elmentünk vásárba, erdélybe, kiállításra, belvárosba, ott belvárosi toronyba is mentünk, napjába többször találkoztunk, hívott mentem.

AZ interrakciók, helyzetek váltották ki a beszélgetést, nem főleg az, ami éppen eszembe jutott. Megláttunk egy élőszobot kinevettük, hogy "nézd c típusú szobor!" ilyesmik... Ha sétáltok egy parkban ahol ilyen mókusok, meg hasonló vannak, az nem jó beszédtéma.

2023. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
25 alattiak többsége még gyerek aki nem tud jól kezelni egy helyzetet egy jó nővel.
2023. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

Értem én, hogy jó nő vagy, én is az vagyok....ennek ellenére mégsem gondolom azt, hogy minden olyan személy, aki megkukul a jelenlétemben vagy zavarban van, azért lenne, mert tetszem neki 😂


Enyhén beképzelt vagy 🙄😀

2023. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 gyanítom aki randikra hív/buliban táncol csókolózik velem/szexelünk, annak bejövök. Vagy te ezeket olyan emberekkel csinálod, akik nem jönnek be? Mert akkor részvétem, hogy neked csak ez jut😆
2023. aug. 13. 10:50
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Hidd el, válogathatok, és meg is teszem. Ezért nincs kapcsolatom a válásom óta.


Jelentkező lenne bőven, de a mérce magas, érthető okokból.

2023. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 és veled nem szokott ilyen lenni randikon? Hogy eléggé csendes, idegesnek tűnik a srác? Néha ilyenkor azt gondolom, hogy biztos nem tetszem neki, de aztán ír és megint talira hív.
2023. aug. 13. 11:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!