Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen csendes sok srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen csendes sok srác?

Figyelt kérdés
Alapvetően azt tudni kell rólam, hogy egész jó nő vagyok, formás izmos-vékony alkattal, viszonylag szép arccal. Elég gyakran előfordult már, hogy adott pasik, akikkel randizgattam, szinte meg se szólalnak maguktól, mindig nekem kell dumálni. Jó pasikról beszélek, és olyanok akik engem szedtek fel, tehát nyilván tetszek nekik, és szerveznek velem mindenféle programot, de akkor miért kukák? Izgulnának, idegesek lennének a közelemben? Csak mert, még ha csak szexet is akarnak, attól még el lehetne beszélgetni egymással. Amúgy inkább fiatalabb, 25 alatti fiúknál van ez a jelenség. 30-asokkal nem volt még ilyen. Abból tudok kiindulni, hogy jó pasik közelében én is nagyon ideges voltam régebben. Erről lehet szó?

2023. aug. 13. 08:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%

8. Na ebből látszik, csak a duma nagy.

Lehet képen szép vagy, élőben csalódás.



Ha ekkora jó nő vagy, küldj már egy képet magadról..


23/N

2023. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem foglalkozom ezzel, mert ha valaki már az elején megijed attól, hogy tetszem neki, az később jó eséllyel válik papuccsá.


Sérülni nyilván senki sem szeret, én sem, viszont nem véletlenül gondolom úgy, hogy a bátortalanabbakkal én nem illenék össze.


Mivel mamámra nagyon hasonlítok, szeretek irányítani, így mellém nem ilyen kaliber való, hanem olyan, akivel egyenrangú félként tudunk együttműködni.



Szóval igen, gondolom amiatt van zavarban, mert tetszel neki. Kérdés, hogy a későbbiekben is le tudja e vetkőzni ezt a fajta félénkséget, és téged zavar-e ez?

2023. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#11 írtam, hogy élőben ismerkedek, nem neten😑Jó mindegy, az első pár válaszolónak végülis sikerült a kérdésre válaszolni, az elég is.
2023. aug. 13. 11:22
 14/17 A kérdező kommentje:
#12 igen az nem jó, ha valaki feszeng a másik mellett, abból úgysem lesz kapcsolat…
2023. aug. 13. 11:23
 15/17 anonim ***** válasza:
9. Abban igazad van hogy a kérdező beképzelt de hogy te elsőnek elmondod hogy te nem vagy erre aztán sorolod hogy vannak jelentkezők, válogatsz mert megteheted stb abból látszik hogy te se vagy más, ugyan úgy beképzelt vagy te is vele együtt! 😆
2023. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Senior Séf ***** válasza:
Ez örök problémája a pasiknak. Alapvetően egy nő azért beszél, hogy beszéljen, egy férfi meg azért, hogy mondjon valamit. A nő a kapcsolatteremtésre/fenntartásra használja a beszédet, a férfi csupán információt közöl. Ismerkedés során ez a különbség rendre megbosszulja magát.
2023. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
de ha te dumálsz rengeteget akkor közbevágnának.. azt mégse lehet nőknél :D hashtag feminism!
2023. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!