Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdmeménytetek már ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdmeménytetek már ismerkedést? Ha igen, hogyan? Tetszik munkában egy férfi de ő is elég csendes mint én. Nem tudom hogy tetszek e neki. Állítólag nincs senkije. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2023. nov. 15. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

A legcsendesebb férfi is, ha valaki tetszik neki, akkor valamit, a maga akár esetlen módján tenni fog. Beszélgetést kezdeményez, melléd ül ebédnél, elhív kávézni az automatához, bármi.


Ha ez nincs, akkor nem tetszel neki.

2023. nov. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy ne húzd az időt! Minél előbb járulj elé és bizonyosodj meg róla, hogy ő mit gondol rólad. Nincs értelme halogatni, jobb mielőbb túlesni rajta.
2023. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen. Apro megjegyzésekkel csak. Jé te biciklivel jársz meloba?

Nekem se ártana szerintem mert rengeteget kell mennem nagyon praktikus a bico.

Bla bla.

Ezek ilyen 2 percek kontextek csak.


Máskor meg elmentem a munkahely elotti keregeto macska elott. Ő is akkor jött be es mondta hogy ő szokott neki enni adni. En meg mindtam en nem. Kerdezte miert nem. Elmondtam. Bla bla. Ujabb 2 perces kontext.

Aztan bemutatta mit hozott be meliba(vmi díszt)beavat a saját kis atmoszférájába(kulin rrészlegen vagyunk es áthivott 2 percre)


Ma már ott tartunk higy elkérte a messengerem kerdezte van e barátom es irta hogy ha mennék valahova szivesen velem lógna, szoljak neki.

Es ezek megint 2 perces röpke kontextekben csak.


De irhatnám másik meloban a masikat is. Az is ugyanilyen sok kicsi 2 perces lassu viz partot mos szerű dolog.

2023. nov. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja meg eleinte nem az az érdekes tetszel e.

1.lépésben vegyen észre hogy te is a cégnél vagy egyaltalán

2.lépésben legyen legalább pár jó szó reggeli köszönések köztetek

3. Lépésben small talk és az egyre sűrűbb

4.lépés bizalmasabb legkör pl már "ismerősöd" kialakulása

5.lépés személyesebb területek magánjellegű beszélgetések pl ez a van e barátod -ez már személyes hangvétel.

6.munkán kívuli csetek találkozók barátiasság.


Akinek nem tetszel az a small talkon 4.ponton nem fog tulmenni tartja a munkahelyi kollegalis határokat

2023. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Vagy félénk vagy nem tetszel neki, ha nem kezdeményez. Ha félénk akkor kérdezd meg magadtól, hogy te akarod e irányítani a kapcsolatot és jó e neked ha ő nem mer megszólalni se idegenek társaságában, nem mer elintézni semmit.
2023. nov. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#2-vel értek egyet.


Van, hogy semmi jele nincs, van, hogy épp kerül vagy épp emiatt távolságtartóbb.


Mihamarabb érdemes pontot tenni a végére mert egy örökkévaló kérdésként marad csak benned, és minden nap csak rosszabb lesz.

2023. nov. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont tavasszal kezdeményeztem az ismerkedést. Azért, mert előtte el voltam jegyezve, ezt a munkatársam látta, így muszáj volt nekem jeleznem, hogy vége lett. Munkaügyeknél viccesebb, közvetlenebb formában írtam a leveleket, kerestem a társaságát, olyan témát kerestem, amiből kiderül, hogy szakítottam, és közelednék hozzá. Ő partner volt ebben. :-)
2023. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha érdekel próbáld meg, mert jobb megpróbálni, mint esetleg elszalassztani egy lehetőséget, amin érzed, hogy jó lenne.

Beszélgess vele, finoman kérdezz rá, hogy van-e barátnője, stb.

2023. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ti nőként kezdeményeztetek? Ha igen, hogyan?
2023. nov. 16. 00:16
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Igen, ahogy a #7-es válaszomban is leírtam. Lazább, csipkelődősebb, flörtölősebb hangvételben beszéltem vele, szép hétvégét kívántam, érdeklődtem felőle, kerestem a társaságát, ha direkt nem figyeltem rá, ő nem hagyta, akkor ő jött oda :-)... ilyesmi...
2023. nov. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!