Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen vadásszemű futballist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen vadásszemű futballisták a nők ideáljai manapság?

Figyelt kérdés

[link]


Plusz alacsony homlok és lapátáll kombó.


júl. 3. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Nekem egyáltalán nem jön be.
júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

eeeeeehhhhhhhhhhh...


nem hiszem.. abból a szempontból viszont hatalmas előnye van az igy kinéző férfiaknak, hogy látszik rajtuk, hogy adnak magukra.

ha tipikus semmilyen testű, semmilyen hajú, semmilyen kiállású csávó lenne, mint a férfiak 90%a,akkor az alacsony homloka és "vadász szeme" ami nem tudom hogy mi az isten, nem hiszem hogy ANNYIRA az előnyére válna.

júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Rettenetesen ronda ez a csávó a hatalmas füleivel és buta tekintetével.
júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Akinek beesett szeme van meg rálóg a szemhéja is az pont hogy hiba és taszító ess nem vonzó.
júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Hát remélem, hogy az eb-s leszereplés után a nők kiábrándulnak a focistaalkatú férfiakból. Ja, nem fognak. Valahogy az ilyen „értelmes” arckifejezésű férfiaknak (bármit is tesznek) mindig megbocsátanak a csajok. 🤔
júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Jaj, nem. Ez egy lapát fülű kisgyerek. Nem azt mondtátok, hogy az állának kell lapátnak lennie?🤔
júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Chadnek kell lennie
júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Ez elég csúf. Kicsit ősemberes. Meg alig van haja.
júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem rossz annyira, de nekem nagyon kidobó típus. Szoboszlai szép szerintem, de neki is nagyon buta a tekintete, kommunikációja, mimikája. Viszont vannak róla jól elkapott képek.
júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Látens meleg blackpillerek fantáziálnak ismét.
júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!