Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen vadásszemű futballist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen vadásszemű futballisták a nők ideáljai manapság?

Figyelt kérdés

[link]


Plusz alacsony homlok és lapátáll kombó.


júl. 3. 17:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ti jobban be vagytok gerjedve ezekre a faxikra mint sok nő. Nem lenne egyszerűbb hominak lenni és nem írogatni ide ezeket a csodás kérdéseket?
júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11


Nem. Tudod sokan nyitott szemmel járunk és látjuk, hogy az ilyen begyógyult szemű, kis homlokúakra nagy a kereslet, hiszen mindenik oldalán egy csini nő. Incelbe ilyent miért nem látsz? Ja merő véletlen biztos.

júl. 4. 10:37
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
12 internetes videókat néztek és veritek faxotokat Chadekre, hogy "uh milyen nagy kereslet van a lapátállára" ahh. Cuck fétises blackpiller.
júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13


Való élet bammeg. Gimiben is ez van. Mindenhol ez van. Ugyanaz az egy típus arat a nőknél.

júl. 5. 08:57
 15/17 anonim ***** válasza:

"igy kinéző férfiaknak, hogy látszik rajtuk, hogy adnak magukra."



Persze, a buta tökfejű sportolók (főleg fodbalisták) mind ilyenek.


Mert doktor úr, aki 48-72 órát ügyel neki szerinted mennyire van ereje magával foglalkozni? Vannak, akik inkább agyra gyúrnak, tudod...


Vagy bármelyik másik becsületes dolgozónak, aki ráadásul éjszakás?


Ezek a buta sportolók semmi mást nem csinálnak egész nap, minthogy edzenek és megmondják nekik percre pontosan, hogy mikor mit egyenek. Nem nagy kunszt. Napi 8 óra alvás is megvan nekik.


Ha semmi más dolgom nem lenne a hátralevő életemben, minthogy sportoljak meg edzek egész nap és egy komplett professzionális team lenne mögöttem, hogy mikor mit milyen formában egyek, én is így néznék ki. Sőt ,szerintem a lakosság döntő többsége így nézne ki. Csak tudod, prioritások. Meg van, aki agyra gyúr...

júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#14! Érdekes, itt egy nő se írta, hogy tetszik neki, de ti jobban tudjátok. Igen, pontosan ez van a való életben is, ezért nem lesz soha csajotok.
júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
63%
14 te vagy szerelmes ezekbe a férfiakba és kivetíted
júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!