Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hányadik randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hányadik randi után engeditek hogy a fiú megcsókoljon, illetve mennyi az az idő amikor már fura ha még nem csókolt meg? Tegyük fel hogy mondjuk szimpatikus nektek. Kort is írjatok légyszíves.

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a csók egyáltalán nem olyan nagy dolog, hogy ne lehetne első randin kezdeményezni, ha pasi vagy, ha csajszi.
2012. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha nagyon jól érezzük magunkat a randin, egy hullámhosszon vagyunk, és mind a ketten érezzük azt a szikrát, miért ne csókolózzunk?
2012. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
sziaa. nekem az a véleményem hogyha bejön neked a fiú és megcsókol akkor egész nyugodtan viszonozhatod a csókot. de ha nemjön be a stílusa vagy taszítóvá vált a fiú akkor ne engedd neki mert egy erőltetett/színlelt csók sose jó:)
2012. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthető voltam :D

Én vagyok a fiú, és nincs túl sok tapasztalatom még kapcsolatok terén, és nem merem még megcsókolni a lányt mert félek elutasítana.

Van valami egyértelmű jel ami alapján szinte biztos hogy nem utasít el ?

2012. febr. 8. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:

csaj csókol meg téged, ennél egyértelműbb jel nincs. Bár erre kár várni.


Ha a közeledben van, átölel, hozzádbújuk, stb. innen egy hajszál a csók, és ha ezeket megteszi 99% hogy nem utasít el.


Ha meg elutasít elutasít. Nem fogsz belehalni. Legelább nem pazarlod olyanra az időt aki nem akar mást, csak barátkozni..

2012. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első randin meg kell csókolni! Közben! De legkésőbb a végén, elváláskor!
2012. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
tegnap 22:28: Gratulálok, te randiguru.
2012. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szóval ha te vagy a fiu akkor ha élvezitek egymás társaságát és egyikőtök sem feszeng beszélgetés közbe nyugodtan megcsókolhatod sétaközbe vagy amikor különváltok. csak nyomj a szájára egy puszit és ő onnan tudni fogja hogyan tovább, ha te nem;)
2012. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!