Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy idő után ezt írják a csajok?

Figyelt kérdés
Neten próbálok ismerkedni, mert máshol nincs időm. Már sokadik lánnyal fordul elő, hogy tök szimpatikus, meg minden, meg is beszéljük, hogy találkozunk, aztán 1-2 nap múlva egyszercsak ír egy levelet, hogy ő most nagyon elfoglalt, és nem fér bele egy kapcsolat? Egyszerűen nem értem. Mit lehet erre reagálni?

2012. febr. 8. 07:41
 1/7 Macs1209 ***** válasza:
100%
Valahogy lekoccolós feeling. Vagy csak szimplán sexet akar?
2012. febr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, jól írta Macs, tipikus lekoptatás.

(Ha szexet akarna, tudnál róla) ;)


Ha "közbejönne" valami, akkor lehet próbálkozni, hogy kitűztök egy másik időpontot, de így semmi értelme. Keress mást.

2012. febr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
észrevételeim szerint a lányok 75%a csak szórakozásból van fent társkereső oldalakon
2012. febr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Macs1209 ***** válasza:
100%

Nemaz. Adott szitu:

A és B is ír a csajnak. Te legyél pl A. Találkozik veled,

utána B-vel is. B jobban bejön neki. Innentől mindegy,

hogy Bvel együtt lesz vagy fail, A-t akkor se hívja fel,

ha kettétörik a világ, mert közbe jön C és D is, persze

csak ha kinézetre olyan a nő. Ha nem, akkor már csak azért

se hivja fel A-t, mert már egyszer lemondta, és max jön

ide sírni, hogy szemetek a férfiak.

2012. febr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló konkrétan leírta és igaza van.
2012. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm csinált ilyet nemrég, azért mert bele van zúgva egy csávóba már régóta, és nem akarta szegény hapekot azzal áltatni, hogy lehet valami... :)
2012. febr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erre mondják azt, hogy alamuszi viselkedés és helytelenül jártak el veled szemben. Nézd én lány vagyok, de ilyet nem csinálnék senkivel. Mondjuk idáig egy hasonló eset volt, de akkor is találkoztam a sráccal és nem lett belőle semmi, de azóta is levelezünk.

Ez tényleg lekoptatós szövegnek tűnik, sajnálom. Ne add fel.

2012. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!