Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova lettek a normális srácok?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lettek a normális srácok?!

Figyelt kérdés
Manapság már csak a nagyképű srácoké a szerep, akiknek csak "arra" kell egy lány. Én viszont egy normális, komoly kapcsolatra vágyom. 17/L
2012. febr. 5. 21:40
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nyitnék én, csak olyan bizalmatlan és kissé távolságtartó vagyok. De amúgy meg igazad van, mert ha a férfiak szemszögéből nézem: ki nem du*na meg egy jó csajt?! :) Ki tudja, ha pasi lennék, milyen lennék. :D
2012. febr. 5. 23:40
 22/31 anonim ***** válasza:

Nyaralni voltam, bocsi!

De mostmár itt vagyok... :D

2012. febr. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak normális srácok, de te nem ilyet keresel, hanem jóképűt, úgy pedig nehezebben találsz.
2012. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
De én nemcsak a külsőt nézem! Jó, persze, lényegében az is fontos valamilyen szinten, de a belső nálam jobban adja. :)
2012. febr. 6. 09:01
 25/31 anonim válasza:
Engem csöndes, picit visszahúzódó, romantikus sportoló fiú ként egy lány sem vesz észre, pedig a szívem szeretete végtelen!
2012. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ha a belső számítana neked, akkor találtál volna már normális srácot. Kivéve persze, ha pont a bunkókhoz vonzódsz :P
2012. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Ajjj istenem! hagyjátok már a kérdezőt! Ha van egy csúnya, púpos elképesztően önbizalomhiányos és félénk srác az sokkal kevésbé normálisabb mint az átlag. Szóval lehet ,hogy a "szíve szeretete végtelen" de attól még fejben valami tuti nincs rendben! Ez morbid de egy csomó sorozatgyilkos pl ilyen volt!

Értitek? Most a normálist próbálom definiálni: - Mivel férfiről beszélünk. Ezért az a normális . Lehet hogy félénk , sportos , visszahúzódó - bár ne nagyon- de attól még lehet férfi. Ha mer például kezdeményezni , vagy nem f*sik be egy randitól vagy ilyesmi. A normális férfinek igenis dominánsnak kell lennie! Ez a dolgunk! Nem az hogy gyk-n sírjunk ,hogy "Miért ? MIÉRT?!"

SENKI nem indul be egy kis nyámnyila anyámasszonykatonájára. Ez körülbelül annyira vonzó a másik nem szemében mintha látnátok ,hogy egy csaj szakállas. Vagy épp kigyúrt és fingik meg köpköd és kötözködik.És egy nagy felcsatolhatóval meg akar b*szni titeket :D Hát az ilyenekbe annyi a nőiesség mint bennetek kedves siránkozók a férfiasság !!!

Fejben dől el.

2012. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
11:37 És a kérdező talált olyan srácot, akit te normálisnak leírtál? Feltételezem h nem. Tehát nem olyat keres.
2012. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
de olyat keres :D
2012. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Tele van a világ normális srácokkal, szal aki olyat keres, az talál is, erről ennyit :P
2012. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!