Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova lettek a normális srácok?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lettek a normális srácok?!

Figyelt kérdés
Manapság már csak a nagyképű srácoké a szerep, akiknek csak "arra" kell egy lány. Én viszont egy normális, komoly kapcsolatra vágyom. 17/L
2012. febr. 5. 21:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Hidd el, akiket észreveszel, azok az "olyan" típusú srácok, akikről te beszélsz. Én 17/F pedig abban a betegségben szenvedek amit úgy hívnak: balf*szság, ugyanis én hozzád hasonlóan egy igazi kapcsolatot szeretnék, és rendkívüli módon számít nálam az hogy milyen valaki személyisége. De az én kórom megakadályoz félúton abban, hogy valamit tegyek is annak érdekében hogy észrevegyen egy olyan lány mint te. És most ne gondold azt hogy fogyatékos, vagy torzszülött lennék, normál esetben és is úgy viselkedek mint egy korombeli, és én is rendes társasági életet élek, de nem tudom kimutatni hogyha valakit egyáltalán szeretek, és ezért inkább csak hagyom az egészet, míg mások nyomulnak, és ha szerencséjük van kifognak egy jó csajt, én meg úszok az önsajnálatban. Valószínűleg te sem látsz bele másokba, úgyhogy nem tudhatod hogy mindenki "olyan"-e mert mindenki megpróbál úszni az árral. Az én típusomnak az önbizalom hiányzik, hogy ne higgyék azt magukról hogy úgyis felsülnek, mert nincs rosszabb annál mint egy srác aki szánalmasan elveszett, annál még az is jobb aki "olyan" és ráasául több csaj is jut neki. Igazi választ viszont nem tudok adni, csak azt, hogy ők is ott vannak.
2012. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Köszi!! :) Volt pár kapcsolatom, de valahogy mindig megromlott...így elég bizalmatlan lettem másokkal szemben.
2012. febr. 5. 21:54
 13/31 anonim ***** válasza:
Ott vannak azok, csak nem tekintesz rájuk férfiként, mert nem olyan attraktívak, mint a nagyképű társaik.
2012. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Húúú, hát ebben van valami!
2012. febr. 5. 21:56
 15/31 anonim ***** válasza:
21:54 sajnos én is ebben a "kórban" szenvedek-.-
2012. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Figyi én nem szoktam trollkodni (najó néha :D) vagy beszólni és kritizálni egy kérdést de már ne is haragudj de ez a 19edik ilyen kérdés a mai nap folyamán.

Hát nem akarod beírni a keresőbe hogy normális srác? Minden kérdésbe ugyan ez van amit te leírtál .

na mind1.

Ez a kérdés is elég Princess Edition de normálisan válaszolok.

2012. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
59%

Figyelj. Én pont az a nagyképű szemétláda vagyok akinek csak arra kell egy lány :P :D . De ki nem akar megdugni egy jó csajt? Mindenki akar. Persze sokaknak nem jön össze! DE attól még minden férfi akar!

Viszont képzeld el :Én meg egy normális komoly lányra vágyok. Akivel szerelmesek lehetünk egymásba. És arra várok ,hogy azt a sok szeretetet és gyengédséget ráárasszam ami bennem van és soha nem tudom vagy nem tehetem meg ,hogy kimutatom. Viszont ennek oka van ,hogy ilyen rossz-kisfiú lettem de nem vágyom másra, és tényleg nem. Csak arra ,hogy találjak egy számomra mindenkinél gyönyörűbb, csodálatos, kedves jó lelkű kis tündért. Akit a tenyeremen hordozhatok. És átölelhetek erős kezeimmel :D :D :D xd Jó erről ennyit.

Szóval lehet mégsem tartozom bele az általad leírt kategóriába. Talán mert van egy csöpp eszem vagy kitudja. Szóval ne add fel kislány , lehet épp álmaid paliját szalasztod el ha elkeseredésedben szétteszed a lábad a tömbház menőjének ;)

2012. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Az igen, micsoda megfogalmazás. :) Amúgy öröm volt elolvasni, de komolyan. :D
2012. febr. 5. 22:40
 19/31 anonim ***** válasza:
Akkor örülök hogy örömet okozott :D És tényleg ne csüggedj, csak nyiss kicsit az emberek felé. Én amúgy olyan agresszor típus vagyok alapból , mert gyengeségnek tartottam ilyesmit hogy ragaszkodás , megbocsájtás vagy hogy elnézel valakinek olyat ami zavar téged . Ha ilyesmi volt egyből "támadtam" csak hogy nekem legyen igazam meg velem senki sem b*szhat ki stb.Aztán már paranoiás lettem a sok hülyeségtől :D Meg antiszoc. Amíg rá nem jöttem ,hogy ez igazából gyengeség. És hogy magammal nem vagyok kibékülve, nem tartottam magam annyira ,hogy megbízzak emberekben vagy hogy jobban megismerjek valakit.
2012. febr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

De rájöttem ,hogy nem b*sznak át minden sarkon és igenis érek valamit. Annyit biztos hogy nem fognak kihasználni megcsalni stb. És hogy szeretnek is, sőt még olyan ember is van akibe megbízhatok. Nemtudom érthetően leírni de jelenleg, Teljesen nyugodt vagy , elégedett és bárkivel szóba elegyedek , tényleg mindenkivel ki tudok jönni ha akarok. Ebbe a csábítás is bele tartozik. Szóval pozitívan kezdtem el nézni a dolgokat. De azért megmaradt a józan eszem és dominanciám. Így mondhatja rám esetenként néhány szerencsétlen hülye hogy nagyképű vagyok vagy csak arra kell egy lány.

Az meg hogy kihasználom a külső adottságaimat és emiatt nagy képű lennék? hát NONSZENSZ :D

A lényeg ,hogy vannak normális srácok, én is ismerek . Sőt kettőt is :D És egyáltalán nem csúnyák vagy buták. Te meg nyiss az emberek felé. Valljuk be nem találod meg a hercegedet ,ha csak Gyk-n szomorkodsz.

2012. febr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!