Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszer olvastam valahol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer olvastam valahol, hogyha a lány a fiúra fújja a cigi füstöt az jele annak, hogy a srác tetszik neki ez tényleg, így van vagy ez egy baromság?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 17:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ezeket még nem hallottam, viszont azt felénk elég sokan ismerik, hogy ha valaki eltapossa a másik cigicsikkjét akor le akar feküdni vele...
2009. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Na mindenki kapott pontot.:)

Kedves utolsó ezt én is ismerem.:)

2009. jún. 1. 18:36
 13/16 anonim ***** válasza:

Akkor én biztos mindenkivel le akarok feküdni, mert idegesít, ha el nem taposott cigicsikket látok :D

Ez szerintem hülyeség, valaki kitalálta. Egyszer fújta rám egy srác a füstöt, kapott is akkora pofont, hogy 13 hónapja nem áll velem szóba, de úgy kell neki, tudod mikor csináljon ilyet velem bárki is, és szerintem nem normális, aki ezt eltűri.

2009. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez kb ugyan olyan,mint amikor egy eggyik fél hozzá ér a másik kezéhez és megsimogatja a tenyerét,arra is azt mondják hogy szexelni akar..:)
2009. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyjábol úgy megy mint a 19:12 és szem, ha egy lány rám fújná a füstöt kapna "valamit", függetlenül attól hogy lány
2009. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt én is úgy tudom, hogyha eltapossuk a cigit akkor sexelni akarunk, monták egyszer mikor eltapostam mert idegesített.
2009. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!