Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszer olvastam valahol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer olvastam valahol, hogyha a lány a fiúra fújja a cigi füstöt az jele annak, hogy a srác tetszik neki ez tényleg, így van vagy ez egy baromság?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Én úgytudom, hohgyha valaki egy ellenkező nemű személyre fújja a füstöt, akkor kívánja azt a személyt.
2009. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez annak a jele, hogy bunkó, mert másra fújja a füstöt.
2009. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Baromság
2009. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi más, csak bunkó. Füstöt nem fújunk másra. (Legalábbis kultúremberek között)
2009. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy jel csak akkor jelent valamit, ha azt mind2en ismerik. Szal lehet, h csak szórakozott veled, bunkóskodott, esetleg bunkó, vagy tényleg lehet, h tetszel neki.

Mert egy normálisabb ember soha nem fújja a másikra a füstöt. Kivéve vízipipa, mert annak jó az illata. :)

2009. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem igaz, de ha egy lány 3x pislog egymás után szó nélkül, utána megmozdítja a bal lábfejét, ezután megvakarja a jobb fültövét a bal mutató és középső ujjával, akkor tuti be van gerjedve.
2009. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, hogy miért kell lepontozni azért, mert hallottam valamit. :S Az biztos hasznosabb amit az utolsó írt. Namindegy. Köszi azoknak akik lepontoztak!:) Első voltam.
2009. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nem maga a füst fújása jelzi a szimpátiát, hanem a mód. ha úgy néz rád közben, meg ha úgy beszél, vagy egyáltalán kihivóan viselkedik. (nem hinném, hogy csakis kizárólag a füstfújással jelezne.) ha ezek nincsenek meg, egyszerűen csak rádfújt, akkor simán bunkó a csaj.
2009. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a lepontozás... én ezt tök nem értem. Nála is volt h kimutatta hogy lepontoztam holott még soha nem pontoztam le senkit.. ez most hogy van?
2009. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
A mai homosapiens általában egyértelmű jelét adja ha tetszik neki a másik. Így: Tetszel! Nem vakaródzik és nem enged ki mindenfélét a szájából.
2009. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!