Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen randi helyszínre mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen randi helyszínre mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Kicsit kijöttem már a gyakorlatból a randizás terén, ezért a kérdés.

Szóval holnap találkozom a fiatalemberrel és elmegyünk egy korai vacsorára egy olasz étteremben (délután 5kor találkozunk) utána pedig jégkorong meccsre megyünk. Tudom, nem túl szokványos :)

A kérdés, hogy mit vegyek fel, ami mind a két helyszínen megállja a helyét?

Nos...azzal a problémával állok szembe, hogy külföldön élek, én fél éve költöztem ide, túl sok kabátom nincs. Ami van...hm egy sídzseki, ami ebben a zord időben tök jó. Viszont nem ciki abban menni? Van egy elegáns szövet kabátom is, de abban meg fogok fagyni (jelenleg -15 fok van).

A kabát alá pedig erre gondoltam: farmernadrág, egy garbós pulóver vagy egy hosszú ujjú felső aminek V nyaka van. Az utóbbira egy kardigánt rávennék. Cipőnek 2 verzió van: hosszú szárú egybetalpú csizma v olyasmi mint a bokszoló cipő, de bundás belülről. Egyik helyről se akarok kilógni (bár itt ha pizsiben mész be egy étterembe akkor se néznek ki).

Illetve a hajamat szerintek felfogjam? Hosszú, egyenes hajam van.


Köszönöm


2012. febr. 3. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Külföldi a fiatalember? Sok sikert, vissza ne gyere...
2012. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ne fogd fel a hajad, ha tudsz vele játszani, hátradobni, belenyúlni, ha szexi akarsz lenni, illetve ha van mit takarni: elálló fülek, toka stb.


viszont ha szép az arcod, nyakad, akkor fogd fel, hadd érvényesülni a nőiességedet


úgy öltözz, hogy ne fagyj meg se az utcán, se a jég közelében


ha az étteremben nincs dress code, akkor akármiben mehetsz, kérdés, hogy mennyi időt töltötök ott, ha túl meleg a csizmád, pulóvered, akkor kellemetlen lehet


ha jó az alakod, akkor mutass belőle minél többet, de sajnos ez télen nem oldható meg mindig

Az arcodat viszont mindenképpen látja, dobj fel egy jó sminket.


A csizma jobban hangzik, szebb, de a bundás cipő jobb a hidegben

Szóval szerintem a praktikumra menj, az arcod, beszéded meg hozz a nőiességedet, úgysem azt fogja nézni, hogy mi van rajtad, szövetkabát vagy síkabát... egyik sem ideális mindkét helyre. Ha tetszel neki, elhívott, akkor szerintem téged akar megismerni, nem egy -15 fokban megfagyott miniszoknyás nővel dideregni.


Arra is gondolj, hogy mi lesz, ha felhív magához, vagy te magadhoz, akkor ha lekerülnek a ruhák, akkor is vállalható legyen minden ruhadarab :)

2012. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt még megkérdezhetem, hogy hol élsz?
2012. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom, hogy vedd fel a melegebb kabátodat, hisz nem lenne jó, ha randi után megfáznál...


de hogy ha nagyon cikinek érzed, öltözz fel melegen a szövet kabátod alá, viszont az étterembe meg amúgy is le kell vetkőznöd, az meg kicsit gáz, hogy olyan sok réteg ruha van rajtad, nem?


Ha hideg van, fúj a szél akkor fogd fel a hajad, vagy esetleg vegyél sapit. A farmer szerintem jó meg a csizma is, egy meleg zoknival! :)

2012. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Normálisvagy? ***** válasza:
0%

Szerintem nem passzolnak valami jól a randi helyszínek, már bocsi! Ebből is látszik, hogy alig tudod eldönteni, hogy mit vegyél fel!

Szerintem az elegánsabb jobb lenne!

Amúgy nem tudom elképzelni, hogy milyen az amikor pizsiben mész az étterembe és nem néznek ki..., már csak azért öltözz fel elegánsabban, mert mégis csak egy randira mész!

2012. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Első: igen, külföldi vagyis helyi a fiatalember, jelen esetben én vagyok a külföldi.


Második: Kb. 1,5 órát szándékozunk ott tölteni, utána kezdődik a meccs és oda is el kell jutnunk. De nagyon jó ötleteket adtál!

A ruha meg marad ;) Tuti hogy egyikünk se megy senkihez. Az még túl korai lenne. Bár a külföldi pasik elsősorban ezt szeretik a magyar lányokban, hogy hamar ledobják a textilt, szerencsére ő azok közül kerül ki, akiket taszít ez a dolog.


Svájcban élek.


Utolsó:

nyilván nem passzolnak, de nem is mondtam, hogy átlagos helyszínen lesz a randi. Ha egy moziba mennénk akkor még én is tudnám mit kell felvenni, de mivel hoki meccsen még sose voltam fogalmam sincs oda mit "illik" felvenni.

Nem tudod elképzelni? példa: ha Mo.n bemész szakadt farmerba és zsíros hajjal egy kis üzletbe a bizti boy a nyomodban lesz és megnézni mit is akarsz lopni.

Itt ha bemész egy márkás boltba (gondolj bármire a luxus kategóriától az otthon elérhető márkáig) nem néznek ki, nem dobnak ki, nem rohan mögötted egy bizonsági őr. Oda jönnek megkérdezik segíthetnek-e valamiben. Ha elutasítod magadra hagynak és nem követnek lenéző pillantások.

Ugyanez van az étterembe. Én múltkor kinyaltam magam (képltesen uraim ;) ) a másik asztalnál meg egy figura üldögélt pólóban és macinaciban. És őt is ugyanúgy körülugrálták mint minket akik öltönyt-kisestélyit viseltünk.


Nem tudom ki írta, de dress code nincs.

2012. febr. 3. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:

"Első: igen, külföldi vagyis helyi a fiatalember, jelen esetben én vagyok a külföldi. "


Igen, értem. Ha Svájc, akkor duplán mondom, hogy vissza ne gyere:) (az előbb is jó szándékkal írtam)

2012. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 2 vagyok, én írtam a dress code-ot

ha a férfi nem is vallja be, azért biztos ott motoszkál a fejében, hogy magyar nő=könnyen kapható

akit ez taszít, az milyen férfi?

Szóval szép fehérneműt vegyél fel.

És melegen öltözz, ha elkékülnek az ajkaid és felfázol, az nem éppen jó egy randin.

Gondolom a svájciak sem miniszoknyában mennek télen randira.


Angliában viszont láttam, hogy ha hidegebb van, akkor is miniruhában járnak a lányok hétvégén buliba. Beisznak és már nem is érzik a hideget. Bár ott -15 nincs azért.

Gondolom a svájciak ennél normálisabban öltöznek... és szórakoznak.

2012. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Első: gondoltam, hogy nem bántásból írtad, nem is vettem a lelkemre, sőt jót mosolytam. :) Általában mindenki ezt mondja.


Második: miniszoknya kizárva, az biztos. Protokollt tanultam, de jelen esetben simán cserben hagyott a tudásom. Ha egy hivatalos ebédre kéne menni a kínai külügyminiszterhez simán felöltözöm illendően. De most... :D

A szép fehérnemű már csak azért is játszik, mert attól én is szépnek érzem magam. Még akkor is ha a partneremnek csak elképzelése lehet a pulóver alatt rejtőző ruhákról.

A svájciak rettentő visszafogottak az italozás és bulizás terén. Az öltözködésnél se preferálják a "túl sokat mutat ebben a hidegben" elvet. Persze, itt is vannak kivételek, tizenéves lányzók rövid kabátban vagy épp kardigánban, de ez a kisebbség.


Persze, hogy ott motoszkál. Meg nem is így értettem, hanem, hogy általban a magyar lányoknak eléggé híre van itt, a többség szereti első körben szobára vinni a lányt és utána programot szervezni vele, ha alkalom adódik második "randira". De mivel a svájci nők igen karót nyeltek, prűdek és hidegek, megértem a pasikat. Egy tüzes magyar menyecskénél nincs is jobb :)

2012. febr. 3. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!