Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom, hogy mért van igy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mért van igy? Nem vagyok csunya még sincs baratnöm.

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka ennek én nem tartom magam csunysnak ( visszajelzesek alapjan) meg persze van szemem lehet nem vagyok kezdemenyezö vagy nem tom vagy tul bekepzeltnek tünök irjatok már csajok köszi elöre is mostmár kezd idegesiteni .
2012. febr. 2. 10:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A próbálkozásaid eddig kudarcba fulladtak, vagy nem is próbálkoztál csak várod a sült galambot hogy a szádba repüljön?


28/n

2012. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A "nem vagyok kezdeményező" rész máris egy nagy hiba. Mégis mit vársz, hogy majd felszed egy bombázó?
2012. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha írnál magadról egy rövid jellemrajzot, könnyebb lenne segíteni.
2012. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kérdez nyugottan konkretan mit mongyak magamrol valaszolok akar mit kérdezhetsz.
2012. febr. 2. 11:17
 5/17 A kérdező kommentje:
A magassagomal nincs gond a testsalkatom is ok jol oltozkodom nem vagyok divatmajom de azert tudok oltozni igenyes apolt vagyok fekete haj sotetbarna szem .
2012. febr. 2. 11:19
 6/17 anonim ***** válasza:
Inkább belső tulajdonságokról lenne szó.:) Milyennek írnád le magad? Hogy viselkedsz a lányokkal?
2012. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja a legfontosabb köszi a normális válaszokat végre egy kérdésemre normális válaszokat kapok.
2012. febr. 2. 11:27
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintem normalisan viselkedem nem vagyok annyira kezdeményezö de persze nem az van , hogy ha meglátok egy csajt nem merek hozzászolni vagy ehez hasonló talán ez illik rám macho külsö érzelmesebb belsö de az is lehet még a baj ,hogy túl beképzeltnek tünök egy haverom mondta ezt egyszer
2012. febr. 2. 11:40
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem kezdeményezel, akkor az a hiba. Ha kezdeményezel, de sikertelenül, akkor mégiscsak csúnya vagy.
2012. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ezt a dolgot ,hogy csunya vagy szép vagyok ezt inkább mások mongyák rám eddig minddig megdicsértek ,hogy mien jol nézek ki csajok persze de haverjaim is szoktak viccelni ,hogy tiszta gigolo vagyok nem jol fogalmaztam komoj barátnöm nincs mert ha valaki nagyon tetszik vele nem vagyok kezdeményezö de szombati baratnöeim vagy alkalmi van de valahogy aki nekem kéne azzal nem jön össze.
2012. febr. 2. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!