Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom, hogy mért van igy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mért van igy? Nem vagyok csunya még sincs baratnöm.

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka ennek én nem tartom magam csunysnak ( visszajelzesek alapjan) meg persze van szemem lehet nem vagyok kezdemenyezö vagy nem tom vagy tul bekepzeltnek tünök irjatok már csajok köszi elöre is mostmár kezd idegesiteni .
2012. febr. 2. 10:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ha gondolod küldök képet magamrol privátba.
2012. febr. 2. 12:00
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha alkalmi dolgok vannak, akkor nem lehetsz annyira csúnya. Lehet h túl nagy elvárásaid vannak egy bnővel kapcsolatban, és aki neked tetszene, az talál nálad jóképűbbet.
2012. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van túl válogatos vagyok.
2012. febr. 2. 12:36
 14/17 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem akartak megbántani, az összes barátom meg van róla győződve, hogy írtó jóképű, rakd ki a kèped és megmondom, de ha nem a külsöddel van a baj akkor a személyiségeddel, ki kell mozdulni, ismerkedni, otthon ülve nem is lesz barátnőd, 18l
2012. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
En imadom magam ahogy kinezek ahogy oltozkodom egyszeruen nem latok magamnal szebbet mikor megcsinalom a hajam es feloltozok nagyon jol nezek ki meg sokszor en is meglepodom hogy hogy tud ijen jol alni egy ruha rajtam erzem magam valakinek nagyon buszke vagyok magamra lehet bekepzelt nagykepu vagyok de ha egyszer ez az igazsag minden haverom meghal az irigysegtol .
2012. febr. 2. 19:57
 16/17 anonim ***** válasza:
Tényleg küldjél képet, most már kivàncsi vagyok
2012. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

légyszí küldj képet nekem privibe

és elmondok mindent amit tenned kell .;)

2012. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!