Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet az ilyen dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az ilyen dolgokat ennyire félreérteni? Más is járt már így? és ez csak az én hibám? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
van egy ismerősöm aki tetszett/tetszik nekem,egyszer csak elkezdtünk egymás felé "közeledni" (ezalatt azt értem hogy egyre jobban elbeszélgettünk és a viselkedésében vettem észre változást olyan tekintetben h nyit felém,érdeklődik,és meg-meg érint) majd egy idő után vettem a bátorságot elmondtam neki h tetszik nekem stb,erre azt felelte h észre sem vette rajtam(elhiszem h igy látta ugyanakkor kétlem is mert legalábbis én belűről ugy érzem h teljesen más voltam akkor mikor a közelében voltam)és hogy ő nem érez úgy ahogy én.nem akarom megismételni a kérdéseket de tényleg lehet ennyire vak az ember?
2012. febr. 2. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert te látod ám magad kívülről, és ő meg ismer téged annyira, mint te magadat...
2012. febr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vett észre.Te pedig csak beképzelted,hogy ő fogta a küldött jeleid.Ez csak önmegnyugtatás....sorry
2012. febr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen volt! szerintem ez feltétlen vakság, inkább önzőség.

a egész úgy indult, hogy elég hamar kikosarazott és ennek ellenére jóba lettünk. mivel tudta, hogy nekem nagyon tetszik ezért úgy gondoltam, hogy ha keresi a társaságom az jelent valamit. hát nem! köpni-nyelni nem tudott amikor másodszorra elhívtam és természetesen nemet mondott... "félreértettél"... szóval megesik az ilyen, tanulni kell belőle, hogy többet soha ne forduljon elő!

2012. febr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én voltam így egy lánnyal,pont így ahogy elírod,és totál belé voltam zúgva, és később kiderült,h Ő is belém, de én ezt addig nem vettem biztosra amíg nem mondta, a nőknél soha nem lehet tudni,h mit akarnak,talán épp ez a különleges bennük...
2012. febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, jártam már így, és én mostanában igyekszem az ilyet tisztázni. Nem csak úgy, hogy "ja bocs, félreértettük egymást", hanem ennél mélyebbre menni.

És ha mélyebbre megyek, akkor bizony kiderül, hogy nem is annyira értettük egymást félre.

Mert ha vonzódsz valakihez, akkor igenis jeleket adsz, és a másik AKARATLANUL is reagál rá, mert tetszik neki a dolog. Legyen férfi, vagy nő, ad egy kis biztatást. Ezt vagy észreveszi magán, vagy nem.

A kérdés az, hogy neki mennyire jössz be, mennyire nyitott egy kapcsolatra, mennyire tud veled elképzelni bármit is. Ha csak a szituáció tetszik neki, de messzebb nem menne, akkor magának sem fogja bevallani, hogy bizony ő adott biztatást, mert nagyon is tetszett neki a dolog. Akkor jön ez a "félreértettél" duma.

Én láttam kívülről ilyen szituációt, és elképesztő, hogy az emberek mennyire nem látják magukat kívülről! Pl. egy nő, akinek egy olyan pasi udvarol, aki egyáltalán nem jön be neki - de a nő szabályosan kelleti magát, hogy MÉG! MÉG! udvaroljanak neki. Már én szóltam az illető csajnak, hogy vigyázz, mert félre fogja érteni - illetve nem fogja, mert egyértelműen biztatod. És nem értette, hogy miről beszélek!

Szóval így működünk és kész. Szeretünk tetszeni a másik nemnek, és igen, ennek látszanak is a jelei. De ez nem azt jelenti, hogy mindenkivel össze is jönnénk, akinek jeleket adunk, és ez ad okot félreértésre.

2012. febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!