Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Exbarátnő újra meghóditásához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnő újra meghóditásához keresek tippeket, tanácsokat. Tudtok ajánlani? (lentebb kifejtem) 22/f >> katt ide : ) <<

Figyelt kérdés
Szevasztok! Kb egy éve jártam ezzel a lánnyal fél évet. Én hibám volt, hogy szétmentünk 21 évesen inkább a bulizást választottam mint őt (3. éves egyetemistaként) hülye fejjel, ki nem? B@rom voltam :( Azóta sokat komlyodtam, 22 évesen több rövid, futó kapcsolat után úgy érzem, ő volt az akivel tényleg megértettem magamat és megvolt az összhang és komolyabban újrakezdeném. Tanulva a hibákból. Sokszor szembe is jut azóta is és érzem hogy hiányzik :S Közös a haveri társaságunk egy része tudom, hogy nincs azóta új barátja. Tartok tőle, hogy még mindig haragszik. Kiszeretném deríteni, hogy van e nála még egy esélyem. Nem csaltam meg, csak hülye voltam. Várok pár tanácsot. Egóm azt mondja hagyjam, de a szivem azt hogy tegyek egy utolsó próbát. Van valami tipped, hogyan fogjak neki, új kapcsolatként vagy régit folytatva akár mi én szivesen veszem. Nem veszthetek semmit. Örülnék, ha újra össze jönne, de ha nem legalább tudni fogom én voltam a hülye és tovább lépek. Jó tanácsot adsz és össze jön szavamon foghatsz 0.2 hubival :)
2010. szept. 1. 02:07
 1/4 anonim ***** válasza:

1.lépés:Küldd el meztelen fotóit az excsajokra.

2.lépés:Bonts egy sört.

3.lépés:Adj nekem is.

2010. szept. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát kb mond el neki azt, amit ide leírtál. Haragszik? Engeszteld ki! Biztos tudod a módját, ha jártál vele.

Amúgy ne várj sokatmondó tanácsokat, ha annyira kell neked, tudni fogod a módját, hogy csinád.

2010. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem kezdetben beszélgess vele egyre többször, próbálj a barátja lenni, aztán csináljatok közös programokat, és szép lassan kezdj el flörtölni vele, ezzel lemérheted meddig mehetsz el nála.

Ha már úgy érzed ő is érez valamit, akkor mondd el mekkora barom voltál, és, hogy nagyon szeretnél még 1 esélyt kapni.

2010. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. komment: a képeket inkább megtartom, sörben benne vagyok :)

2. kommnet: majd meglássuk

3. komment: már alakuló félben van, thx. Nehéz egy eset, de éppen ez tetszik benne.

2010. szept. 2. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!