Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék találkozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék találkozni egy lánnyal, és ő is így van ezzel. Már csak az a kérdés, mikor? Lentebb kifejtem

Figyelt kérdés
Szóval már beszélgettünk róla, hogy mindketten kíváncsiak vagyunk egymásra és szeretnénk látni egymást (neten ismerkedünk, tehát még nem láttuk egymást élőben.) Én arra gondoltam, hogy jövő héten ráérek, finoman rávezetném, hogy ő akkor ráér-e stb. Már csak az a kérdés, hogy mikor szóljak neki erről? Elmondjam neki még ma, vagy még ez túl korai lenne? Főleg úgy, hogy most ilyen morcos kissé lehangolt, szóval ilyen változékony hangulatban van. Azért szerdáig (akkora gondoltam) még sok idő van, de már nagyon el akarnám neki mondani. Vagy várjak még pár napot? De akkor meg az is lehet, hogy már későn szóltam :S Szóval mit tegyek?
2011. máj. 20. 17:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosítok úgy értettem hogy jövő hét szerdára tervezném a talit. :)
2011. máj. 20. 17:57
 2/5 anonim válasza:
Várd meg a hétvégét,hátha kipiheni magát holnapra :)
2011. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek halogatod? Ne taktikázz. Ha ő is hasonlóan érez mint te, akkor minél előbb hívd randira.
2011. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fényképen láttad már?Amúgy tényleg minél előbb,és kérd el a telószámát,hogy előtte legalább egymás hangját ismerjétek előtte....
2011. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
majdnem ugyan így vagyok én is csak én szombatra tervezem a dolgot remélem nem 1 lányról beszélünk:D
2011. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!