Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak annyi lenne a problémám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak annyi lenne a problémám hogy össze szeretnék jönni egy lánnyal, de nem tudom hogy igazából mit kéne csináljak, még nagyon tapasztalatlan vagyok, t. ud va. Laki segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Az első dolog amit fontos hozzáfűznöm a dologhoz, egy az hogy eddig még egy barátnőm sem volt, de ne gondoljátok hogy antiszociális vagy torzszülött lennék, csak csupán eddig el tudtam nyomni ezeket a vágyaimat, és a korábbi "szerelmi" érzéseket. Na szóval a lényeg az, hogy a lányt, akiről szó van 2 és fél éve ismerem, már ha nevezhetjük ismerésnek azt, hogy gimnázium első óta egy nyelvcsoportba járunk. Már az első alkalommal megtetszett ahogy megláttam, de ez akkor még általános érzés volt, a legtöbb csinos lány iránt így éreztem. Voltak egyes kavarások más lányokkal (2) de mindig megfutamodtam, nem akartam komoly kapcsolatokat. A lány jellemét lassan kezdem kiismerni, de őt magát nem ismerem eléggé, nem tudom mi foglalkoztatja, mi érdekli, és csak ritkán beszélünk egymással, akkor is legtöbbször az óra keretein belül. Egyszerűen mindig őt bámulom, amikor csak alkalom van rá, és azon kapom magam hogy róla 'álmodozom' nagyon tetszik minden egyes gesztusa, és ha hazaérek első dolgom hogy megnézzem a képeit újra a Facebookon (senki ne gondoljon semmi rosszat, tényleg). Ő maga is nagyon csinos, bár azóta hogy megismertem nem volt barátja a korábbiakat meg nem tudom. Hamar felismertem hogy ez az eddig érzett legelső igazi szerelem, és nem csak úgy "belezúgtam". A helyzetet tovább súlyosbítja, hogy én az adott nyelvből (német) már letettem a nyelvvizsgát, úgyhogy jön az osztályozóvizsga, az után meg már nem járhatok be órára és még csak az a kis idő sem adatik meg arra hogy lássam őt, ahogy beszél, ahogy viselkedik, ahogy nevet, egyszóval semmit ami igazán őt jellemzi. Ugyan csak 3.-asak vagyunk, de én úgy érzem hogy sosem fog megjönni a bátorságom semmi intézkedést tenni az ügy érdekében, pedig tudom hogy nekem kéne lépnem. Amúgy ha netán beszélek vele jól kijövünk egymással, és tudunk normálisan is beszélgetni, de általában ő a barátnőivel van elfoglalva úgyhogy egy köszönés szokott a legtöbb lenni, ami elhangzik köztünk. Mit tegyek? Kérlek segítsetek, teljesen felemészt a dolog, és már nem tudok semmittevően üldögélni, de nem akarom elrontani a dolgot, mert tudom hogy ha rosszul kezdem annál még az is jobb ha nem is tud a dologról.
2012. febr. 1. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van aki ezt végigolvassa?
2012. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Aki szeretne segíteni az igen... de arányaiban véve összefoglaltam.
2012. febr. 1. 22:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz.Ők talán tudnak segíteni.
2012. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát figyelj. A lényeg, hogy próbálj meg vele beszélni többet. Nem kell túl sokat, mert akkor levágós a dolog, hogy belé Vagy zúgva, de próbáld megismerni jobban. Nagyon fontos, hogy NE bámuld állandóan, mert a nők azt nem szokták szeretni. Ha ő Rád néz, akkor lazán egy félmosolyt dobjál felé. A legfontosabb, hogy legyél laza és add önmagad, akkor minden sikerülhet. Légy biztos önmagadban!


Sok sikert!

2012. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire félénk vagy akkor írj rá facebookon és kérdezz valamit a német órával kapcsolatban majd onnan vidd valamerre a beszélgetést. facebookon azért jobb mert van időd meggondolni hogy mit mondj, de ne várj sokáig a válasszal mert az úgy jön le neki hogy nem figyelsz oda rá. ha elég tökös vagy akkor viszont odamész hozzá valami ürüggyel és szintúgy viszed a beszélgetést. fontos hogy ne csak te kérdezz mert az unalmas és idő után kifogysz belőlük. néha neked is kell mesélned !
2012. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez már sokat segít, tényleg ötletem sem volt hogy álljak hozzá. Amúgy írnám az első 2 melyik kosár az előnyösebb típusú kérdést váró (valúszínűleg) embertől, hogy nem mindenki született vérprofinak az ilyenekben, és hogy várjátok meg a ti kérdésetek, ha ez nem éppen a ti műfajotok. Köszönöm a tanácsot! :)
2012. febr. 1. 22:55
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. febr. 1. 22:56
 8/14 anonim ***** válasza:

Hagyd abba a nyavalygást, és menj oda hozzá végre, kezdj el beszélgetni vele, kezdeményezz. vagy hagyd a fenébe az egészet és ne nyavalyogj itt nekünk. Le lehet pontozni, nem érdekel, de ha feleannyit írtál volna neki teszem azt facebookon mint itt nekünk sokkal előrébb lennél. Nem várni kell hogy majd történik valami, hanem cselekedni ember.


. . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`\.

2012. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak tudod nem vagy a helyemben és nem igazán vágod a szitut, mert nem akarom elszúrni azzal hogy valami nagypofájú p*csarcot játszok meg, amilyennek gondolom be kéne hogy állítsam magam szrinted, már bocs ha nem így van... de egy esélyem van és ha nem jön be akkor ennyi. Amúgy értem hogy neked ez sok, de te is értsd meg hogy nekem csak valami indulópont kell, nem az hogy elmonnd hogy holnap milyen inget húzzak fel
2012. febr. 1. 23:03
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beállítanod magad semmilyennek, add magadat, de csinálj valamit. Minimum nyomozd le a csajt hogy tetszel-e neki, van-e valaki akit kinézett, stb. stb. Írj rá, kezdj el vele beszélgetni,nyugodtan, stressz nélkül, mert ha nem csinálsz semmit akkor alapból buktad. Meg kell fogni a lehetőségeket, ha tetszik akkor próbálkozz. Bocs az előbbi hangnemért, csak rohadtul ki tudnak akasztani az ilyenek, nem ítéllek el, csak számomra egyszerűen felfoghatatlan hogy X éven keresztül "szerelmes" vagy valakibe, és nem teszel konkrétan semmit hogy összejöjj vele. Persze biztos megvan az oka, meg írhattam volna sablon választ is, de rá akartalak ébreszteni hogy (már bocs) mekkora f*szságot csinálsz. És nincs semmi bajom veled, nem nézlek le, semmi ilyesmi, csak megmutatom hogy hogyan néz ki az egész más szemszögből. :D
2012. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!