Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen az első randin?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen az első randin? (bővebben)

Figyelt kérdés

Úgy látszik, hogy összejövök egy lánnnyal. Eldöntötük, hogy elmegyünk szombaton moziba. Már nagyon izgulok. Szerintetek nekem, a fiúnak kellene meghívni vagy mindenki a sajátját fizeti?


17F


2012. jan. 24. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
a csajnak, hogy tudja hol a helye:D
2012. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet kérdés. A nők szexre vannak, és szülni. A férfiak azért vannak, hogy fizessék a számlát, és cipeljék a nehéz dolgokat.
2012. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, egy mozi jegy annyira nem kevés pénz manapság. Én biztosan mondanám a lány helyében, hogy fizetem a saját jegyem.


Ne mondj előre semmit. Ha felajánlja, hogy fizeti a saját jegyét, akkor fogadd el. Ha nem, akkor te fizetsz mindent, végül is te hívtad meg őt.

2012. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az aki meghívta a másikat! És szerintem a férfi az aki randira hívja a lányt. Vagy nem? A kis srácok is férfinek szeretnének látszani a csaj előtt! Hát elő a cserépmalacot és tessék összetörni!
2012. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szexet akarsz de fizetni meg nem? Igy nem lesz nőd! Maradsz akkor Marok Marcsinál!
2012. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1:

szerintem az első randin ne moziba menjetek, ott nem lehet ismerkedni, csak filmet nézni, nem beszélgethetsz közben.

2:

elsőnek olyan helyre menjetek, ahol eleve nem is kell pénzt használni, vagy csak nagyon keveset,pl sétáltok a parkban, esetleg meg hívod egy forralt borra.

3:

sok sikert a randihoz

2012. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. jan. 24. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!