Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis honnan tudhatnám hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis honnan tudhatnám hogy tetszem-e a csajnak vagy nem?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs arról, hogy lehet rájönni arra, hogy bejövök-e a lánynak. Valahogy úgy tűnik nekem, hogy nem jönnek zavarba a lányok a közelembe, nem pirulnak el. Ez azt jelenti, hogy nem jövök be nekik?
2012. jan. 21. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ilyen értelmes kérdést hogy tudtál egyedül feltenni?
2012. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kérdezd meg az előző kérdést feltevő kollégát hogy csinálja :D
2012. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Mitől kellene h zavarba jöjjenek? valami olyat mondasz nekik?
2012. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Anyukám segített ;)
2012. jan. 21. 19:34
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem te...ha zavarba jön a lány amikor meglát és elkezd ügyetlenkedni, meg minden poharat összetörni, csak azért mert ott vagy te is és a puszta jelenléted zavarba hozza. Az simán azt jelenti, hogy tetszel neki nem?
2012. jan. 21. 19:36
 6/16 anonim ***** válasza:
Bazz, ma voltam egy görög étteremben ebédelni, és a pincér mellettem tört össze egy üveg olívaolajat...
2012. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Na látod? Erről beszélgetek. Biztos bejöttél neki. Szerintem ne menj többet nyilvános helyekre, hacsak nem akarsz még több kárt okozni...
2012. jan. 21. 19:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Najó, de én konzervatív vagyok, és férfi létemre a lányokat szeretem (Y)
2012. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Aham értem...így kell ezt csinálni.

Na szóval, ha tudja valaki, hogy milyen jelek fejezik ki a csaj vonzódását az ossza meg szépen megkérem.

2012. jan. 21. 19:44
 10/16 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és ez nálam speciel elég változó, hogy mikor hogy reagálok egy olyan pasi jelenlétére, aki bejön:)

Van, hoyg elpirulok, máskor elsápadok, remeg a kezem megint máskor pedig haláli nyugalomal beszélgetünk.

Szerintem ez nálam környezet/szitu függő:)

20l

2012. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!