Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudhatnám meg tetszem-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg tetszem-e neki, hogyan nyithatnék felé, ha?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, akivel munkába menet hetente néhányszor összefutunk. Ha épp egyfele megyünk beszélgetünk egy-két szót, amúgy csak mosolygás, köszönés, jó munkát kívánás van. Néhány hete találkoztunk először, ő készítette a tetoválásom, gyakorlatilag alig ismerjük egymást.

Iszonyú aranyos, kedves, mosolygós, közvetlen, nagyon bejön, de nem tudom tetszem-e neki, vagy finoman beprópálkozhatnék-e, ha igen, azt hogyan tegyem? Közösségi oldalon ismerősök vagyunk, de öreg vagyok én már bohócnak, hogy ott írogassak neki. Valami csavar esetleg? Tippek? :D

22 éves lány vagyok, négy év van köztünk.


2011. máj. 28. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Jaj én is akarok egy tetkóst!Ha nem akarsz a közösségin ráírni,akkor mindenképp várd meg a legközelebbi személyes összefutást.Akkorra kellene valami csavar, valami témát felhozni,nem tudom igazából mit.Esetleg valami jó helyet,koncertet-vagy ami téged érdekel és lesz mostanában megemlíteni.Pl ha tetkós,akkor tuti hogy van zenei stílus,ami tetszik neki. Ezen a vonalon már el lehet indulni(fesztivál lesz,v koncert,vagy bejön-e neki ez meg az!). Esetleg ő is megemlít valami helyet,amit ha nem ismersz....lehet h elhívna:P
2011. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!