Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatnám meg, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Én egy 15 éves lány vagyok.Van egy fiú,ő 16 éves,aki nagyon tetszik nekem.Sajnos csak kéthetente szerdánként találkozok vele.Most viszont jövőhéten együtt fogunk menni egy táborba. (egy bizonyos sportnak a tábora,de az egész táborban csak mi ketten leszünk 18 éven aluliak,a mi sport klubbunkból is csak mi meg három 20-35 éves ember jön)

Úgy gondolom,hogy ez a tábor jó alkalom lenne,hogy közelebbről is megismerjem.Lehetőség is lesz rá,hiszen egy szobába is fogunk lakni,szóval szinte mindig együtt leszünk,csak nem tudom hogy mit mondjak neki,mivel eddig semmi érdeklődést nem mutattam felé,csak max. köszöntem neki és már mentem is tovább.Hogy adhatnám a tudtára,hogy nekem tetszik,és csak azért rohantam el mindig amikor találkoztunk,mert nagyon tetszik?


15/L


2011. júl. 11. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátkozz vele össze.
2011. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
húzd be a bokorba,próbáld kielégíteni orálisan, és ha engedi, nyert ügyed van :)
2011. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia, mivel azonos korúak vagytok, egyértelműen hamar megtaláljátok a közös hangot. Ne légy rámenős, de ha érzed, hogy flörtölget, mosolyogj sokat. És kérdezz sokat, mert azt szeretik, és látsszon rajtad, hogy érdekel amit mond. Sok szerencsét! Pusziii

16/L

2011. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!