Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen lehetetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen lehetetlen?

Figyelt kérdés
van egy srác aki minden szünetbe bámul és én is bámulom őt .már tisztára feltűnő hogy bámuljuk egymást de a srác nem lép semmit csak felvett msn re. órákat dumálunk de én többet szeretnék .viszont nem akarom neki elmondani mert nem akarom hogy esetleg azt mondja hogy, bocs nekem nem tetszel vagy valami. de viszont tényleg nagyon szemezünk.tegnap bejött a termünkbe és totál elpirult amikor rám nézett .nagyon aranyos volt.mit csináljak hogy ne csak msn en dumáljunk??lécci segítsetek!
2009. máj. 26. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

biztos félénk, mi lenne ha odamennél hozzá?


F-22 Raptor

2009. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem kell azzal odamenni, hogy "tetszel nekem". Csak kérdezd meg hogy van-e kedve elmenni fagyizni. Ilyenkor ha lepattint az se kellemetlen, de tuti nem fog.

31F

2009. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben először egy helyesírási szótárral szemeznék :)

Hívd meg valahová a srácot! Mozi, túrázás, cukrászda, sport, vagy valami ilyesmi. Találd fel magad!

2009. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg h nem e kisér el valahova...s akor tudtok beszélgetni is:)
2009. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de az a gong hogy sosincs egyedül.mindig osztálytársakkal van vagy más ismerősökkel.akkor van egyedül amikor megy haza akkor meg nincs indokom hogy hogy szólítsam meg.valami indok kéne ha elkezdünk beszélgetni akkor már simán megy. egyébként köszönöm a tanácsokat.
2009. máj. 27. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!