Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ezzel elvágnám magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ezzel elvágnám magam előttetek a továbbiak szempontjából?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, most volt az első randim egy 26 éves sráccal. (Előtte nem ismertem őt). Ő már az első randi végén elég lelkes volt, többször adott puszit az arcomra, ahogyan ültünk, megfogta a kezem, átkarolt, ilyesmik.


Én viszont nem szeretem ezt a testi kontaktust (kivéve köszönés + elbúcsúzás idején a két puszi) akkor, ha még nem ismerem a másikat egyáltalán. Szeretek egy ideig úgy találkozgatni, hogy csak ismerkedünk.


Meg fogom neki mondani legközelebb, hogy egy ideig ezt még ne csinálja (ne fogja meg a kezem, ne ölelgessen), csak majd akkor, ha kicsit jobban megismertük már egymást, és úgy érezzük, valóban össze akarunk jönni.


Ez nagyon lelombozó lesz neki? Mit gondoltok?


Érdekel a véleményetek férfiként. De mindenképp megmondom neki (csak kérdés, hogyan), mert ismeretlen emberekkel nem szeretek ilyen testi kontaktusba kerülni. Nem vagyok frigid, meg semmi ilyesmi, de ehhez nekem erősebb érzések, és kötődés kellenek, ami bennem nem alakul ki egy találkozó, vagy 2-3 hétnyi ismeretség idején.


2012. jan. 14. 15:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, tényleg mindenféle vélemény érdekel.


Ha "dobni fog", akkor így jártam. Én szeretem kicsit megismerni a másikat, mielőtt eldönteném, hogy akarok-e a párja lenni, vagy sem.


Azt nem tudom, ki, mennyire számít a 3-4. randin a szexre, én a 3-4. találkozón senkivel nem szexelek.

2012. jan. 14. 15:28
 12/20 anonim ***** válasza:

szerintem neked nem tetszik igazán, ő nem egy ismeretlen munkatárs aki ölelget hanem elvileg valaki aki tetszik neked, és nem megdugni akart hanem átkarolt és megfogta a kezed.

Ismeretleneknél én sem szeretem a testi kontaktust de egy randi más helyzet.

2012. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Annyival egészíteném ki az eddigieket, hogy interneten ismerkedtünk, vagyis ezen az első randin láttuk egymást legelőször személyesen.
2012. jan. 14. 15:38
 14/20 anonim ***** válasza:

Nincs vonzalom.Akkor minek akarnád szegényt tovább szivatni?

Mindenhez vonzalom kell.

Ha te vonzódnál,akkor nem utasítanád el.

Rendben van,hogy ismerkedni kell,jobban megismerni a személyiségét,viselkedését,tulajdonságát.De mi értelme ha nem vonzódsz??????

Olyan mintha kb bárkinek esélyt adnál és várnál,hogy majd pár hét alatt elkezdesz hozzá vonzódni....

Feleslegesen rabolod az idejét.

Magad sem tudod mit akarsz.

2012. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

az lett volna a legegyszerűbb,ha már az első randin,amikor elkezdett ölelgetni meg ilyenek,megmondod neki,h ezt még ne csinálja!

elmondtad volna őszintén neki amit a kérdésedben is leírtál és kész!ha nem tetszett a ,,testi kontaktus" ,miért hagytad?

2012. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Te mit csináltál egész eddigi életedben, hogy 24 éves korodig egy randid sem volt? Végre itt egy szerencsétlen aki érdeklődik irántad... Ha már most kiakadsz egy ölelésen vagy puszin mi lesz később?
2012. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Nagyon nehéz lenne, helyébe képzelni magad? Te mit gondolnál a másikról ebben az esetbe?
2012. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Sok randim volt már, utolsó előtti válaszoló.
2012. jan. 14. 18:37
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát én nem keresnélek többet az biztos. 22f
2012. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ja hogy az első randid egy 26 éves sráccal úgy értetted hogy a sráccal az első. Nem hogy összességében. Az más. De szerintem egy ölelésen nem kéne így kiakadni.
2012. jan. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!