Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ezzel elvágnám magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ezzel elvágnám magam előttetek a továbbiak szempontjából?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, most volt az első randim egy 26 éves sráccal. (Előtte nem ismertem őt). Ő már az első randi végén elég lelkes volt, többször adott puszit az arcomra, ahogyan ültünk, megfogta a kezem, átkarolt, ilyesmik.


Én viszont nem szeretem ezt a testi kontaktust (kivéve köszönés + elbúcsúzás idején a két puszi) akkor, ha még nem ismerem a másikat egyáltalán. Szeretek egy ideig úgy találkozgatni, hogy csak ismerkedünk.


Meg fogom neki mondani legközelebb, hogy egy ideig ezt még ne csinálja (ne fogja meg a kezem, ne ölelgessen), csak majd akkor, ha kicsit jobban megismertük már egymást, és úgy érezzük, valóban össze akarunk jönni.


Ez nagyon lelombozó lesz neki? Mit gondoltok?


Érdekel a véleményetek férfiként. De mindenképp megmondom neki (csak kérdés, hogyan), mert ismeretlen emberekkel nem szeretek ilyen testi kontaktusba kerülni. Nem vagyok frigid, meg semmi ilyesmi, de ehhez nekem erősebb érzések, és kötődés kellenek, ami bennem nem alakul ki egy találkozó, vagy 2-3 hétnyi ismeretség idején.


2012. jan. 14. 15:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna. :)
2012. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Kissé 'legyünk csak barátok' hangzata lenne, szerintem.

Mondjuk nekem elég lelombozó lenne, lehet utána nem is akarnám már ezeket.

2012. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Úgy mondd meg neki, hogy ne bántsd meg. Pl: neked is nagyon szimpatikus, de gyors egy kicsit a tempó.
2012. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 GomalFace ***** válasza:
Nekem elmenne a kedvem.
2012. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez nagyon gáz.Teljesen másként álltok egymáshoz.Miért akarsz vele tovább ismerkedni,ha már az elején elutasítanád a testi kontaktust?

Ha megmondod neki,akkor szerintem nagyon visszavesz és nem fog keresni,vagy csak nagyon ritkán és átfordul nemtörődöm üzemmódba...Akkor majd te elkezded magadat okolni és fájni fog,hogy már nem érdekled őt.

A másik variáció,ha elutasítod az érintését,de nem szóval.Ha puszit akar adni,elhúzod a fejed,ha megakarja fogni a kezed elhúzod.Ekkor vagy mond valamit,amit nem kéne,vagy tudomásul veszi és nem fog többet közeledni,de már a beszélgetés sem lesz jó.Sőt kínos lesz az egész szitu!

Ha már az elején nem alakult ki benned a vonzalom(ha kialakult volna,akkor szívesen engednéd neki az érintést,puszit,ölelést),akkor felesleges időpazarlás szerintem az egész.


Nem egymást keresitek.

2012. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mivel én egy nagyon önbizalomhiányos fiú vagyok, ezért ha nekem ezt mondanád akkor biztos, hogy többet nem is keresnélek, mert elkönyvelném, hogy neked sem jöttem be és undorodsz tőlem. :/
2012. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Macs1209 ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy te ilyen vagy... ha elfogadja, működhet a dolog.


Nem zavarna egyáltalán.

2012. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 zseni001 ***** válasza:
Engem nem zavarna, lehet még örülnék is neki, fiú létemre útálom, ha csak úgy ölögetnek össze-vissza, na végre ilyen lány is létezik, mondd meg neki nyugodtan a többi utána elválik.
2012. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóakból is látszik...

Ügyesen kell elutasítani.

Szinte bizonyos, hogy benned látja az igazit...

Vagy már régóta vágyott egy ilyen párra...

Ne legyél túl kemény..

S nehogy úgy érvelj, hogy ismeretleneket nem akarsz ölelgetni...

Elvégre ez kemény megfogalmazás lenne.

Egy: "Várjunk még egy picit... Kérlek. :)"

Mondat valós mosoly kísértében sokkal kellemesebb lenne neki is.

S ha látod, hogy elkomorodik.. Mindenképp öleld meg.

Könnyen lehet, hogy sokat jelentenek neki ezek az apró kis dolgok.

Engem kikészített, mikor nagyjából hónapnyi "együttlét" után,

még mindig túl intimnek érezte barátnőm, hogy közösen aludjunk...

S csak nagynehezen állt rá... Ki is készültem egy idő után..


20/F

2012. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég gáz. Én ha nem is az elsőn, de a másodikon már mindenképpen számítok egy csókra, hogy azért tudjam, hogy valamerre tart ez a flörtölgetés és nem egy helyben toporgunk. Ő ezt 26 évesen tuti, hogy bepróbálja. Szerintem a 3-4 randi után már szexre számít és nem az ölelgetős fázisra. Teljesen normális, hogy már az elsőn megfogta a kezedet, simogatott, megpuszilt. Bár csak 22 vagyok és nem 26, de én tuti, hogy dobnálak ha ezzel előállnál. Bocs, de szerintem ő is fog.


22/F

2012. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!