Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csaptak már be, mikor neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaptak már be, mikor neten ismerkedtél?

Figyelt kérdés
Hogyan vágtak át? És főként, hogy derült ki, hogy csak etettek?
2009. máj. 25. 23:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%

6:36-os vagyok.


Persze nem adtam fel, és meg is találtam a nagy Őt :) szintén a neten. Bár a kudarcélményem hatására sohasem éltem bele magam, nem ábrándoztam, mindig csak haverságnak indítottam a kapcsolatot, és ezt a legelején mindig tisztáztam is. Úgy gondoltam, lesz ami lesz, és hála Istennek, jól alakult. Januárban megszületett az első babánk. Októberben leszünk 4 évesek :)

2009. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán becsapás volt. De amire rájöttem, mielőtt azt mondod, valakinek, hogy szimpatikus találkozz vele legalább egyszer élőben. Az alábbi eset történt velem. Myvipes adatlapját nézegettem, amúgy a lány írt rám, az alapján egy csinos max 60 kg-os lány lehetett, ahogy beszélgettem vele még szimpatikus is volt, egy hét után találkoztunk. Várok rá, egyszercsak odaállít elém egy minimum 100 kg-os pattanásos képű lány. Mondja, hogy: szia, jó veled találkozni veled élőben. Nem tudom hogy nem vette észre azt a csalódottságot, megdöbbenést az arcomon. De tény, hogy a képek nagyon tudnak torzítani, mind pozitív, mind negatív irányba. (pl. a fényképeken úgy nézek ki mint egy értelmi fogyatékos)


Szóval egy jó tanács ne mondj semmi biztosat, amíg legalább egyszer nem láttad élőben!

2009. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
6:36 ; 9:11-es vok. Nálam tuti becsapásról volt szó...szegénykém azt hitte, hogy mindenmindegy alapon, ha nincs ló, jó lesz ő is, és majd dúl a love. Engem jobban érdekel az, hogy milyen az illető, volt már állatira jóképű pasim, görény természettel, és volt "csúnyácska" átlagos is akivel remekül kijöttünk. Mégis, ez a srác már a legelején a legalapvetőbb dolgokban hazudott. Hogy akar az ilyen ember komoly kapcsolatot kialakítani?? És ami vicc, megtaláltam egy társkeresőn, szintén más képével, más adottságaival....no comment.
2009. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!