Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bizonytalan vagyok. Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok. Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Felfigyeltem egy srácra, akinek szerintem tetszem. Munkából hazajövet mindig "találkozunk". Mindig az üzlet előtt van, ahol dolgozik, szerintem simán kifigyelte mikor járok arra (délután 4 körül). Akkor és ott vagy cigizik, telefonál, csak áll...stb. Tudja melyik a kocsim, messziről is néz, mikor jövök-megyek vele. Mindig szemezünk, néha mosolyog. Hallottam, hogy a kollégája egyszer kérdezte tőle, hogy "ő az?". Ebből nekem az jön le, hogy tetszem neki, de akkor miért nem szólít meg?


29N


2012. jan. 12. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert fatökű szegény.
2012. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mert lehet hogy még csak 14 éves és fél.
2012. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mert balfsz.
2012. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

mert félénk és nem tud milyen szöveggel odamenni, vagy esetleg nem biztos abban hogy kölcsönös a szimpátia.Meg eleve tényleg nem könnyű ismerkedni főleg így az "utcán" csak úgy odamenni valakihez..

22f

2012. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22f baromságot mondasz. Írta hogy ez a szerencsétlen már egy csomószor elment mellette az meg csak vigyorog neki mint egy jóllakott óvodás. Már rééég meg kellett volna szólítani ha akarna tőle valamit.
2012. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy nehéz így. Gondoltam ráköszönök, de valahogy sosem merek.:-).
2012. jan. 12. 20:37
 7/13 anonim ***** válasza:
ha esetleg cigizel akkor meg menj oda és szólítsd meg h tudnál nekem tüzet adni? és akkor tuti h fog vmit mondani vagy akár csak kérj vkitől egy szál cigit és menj oda aztán ha összejöttök akkor meg elmondod neki h csak azért szívtál el egy szál cigit h legyen meg a kommunikáció kettőtök között :)
2012. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem tetszem neki szerinted? De akkor tökre fura, hogy miért figyel ennyire.
2012. jan. 12. 20:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem bátorítsd egy kicsit, mondjuk ha szemeztek, te is mosolyogj rá, igyekezz többet a közelében lenni, szólítsd meg valamilyen indokkal, mittudomén.
2012. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
figyelj, 29 éves vagy! Érted?? 29. Hacsak nem elírtad.
2012. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!