Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srac ketszer is elhiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srac ketszer is elhiv valahova akkor az mar biztos jele annak, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Azert kerdezem, mert sose vagyok benne biztos, hogy mikor akarnak csak baratkozni.

Az elso tali utan azt mondta, hogy meglepo, de nagyon jol erezte magat velem. Azert meglepo, mert regota nem volt igy vele, mert mindig csak idegbeteg csajokkal talalkozik.


2012. jan. 4. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen biztos jele!!! :)
2012. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Solarian ***** válasza:
Mondok valami tutit. Ha barátkozni akarnánk akkor nem hivnánk randira lányokat. SOHA
2012. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát eléggé :) hajrá:) És jol nézd meg a pasit, mielőtt döntessz. Nehogrosszul járj :)
2012. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem erdekes modon bejon ez a pasi, pedig nem is az esetem egyaltalan, de arra gondoltam, hogy egy eselyt megiscsak megerdemel. Es meglepo modon, de jol volt vele lenni, beszelgetni,mert egy aranyos, intelligens pasi szoval nem bannam, ha tobb is lenne belole.
2012. jan. 4. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:
igen 20
2012. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hova hív el..
2012. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egy rock klubba, mindketten szeretjuk a rockzenet, de van egy resz, ahol lehet beszelgetni is.
2012. jan. 4. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!