Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srácnak utalgatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak utalgatok msn-en, hogy eljöhetne velem valahova, és nem mondja, hogy eljönne, akkor nem is tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tegnap msn-en utalgattam egy látásból ismert srácnak arra, hogy megyek a városba, és bejöhetne velem. Nem mondtam ki tisztán, csak pl. olyat, h. "nem akarok egyedül menni:(". Ő vett fel msn-re pár hete, és már el is hívott talizni/sétálni, de én akkor nem értem rá. Most miért nem mondta, hogy ő szívesen eljönne velem? Nem kapcsolt, hogy elkísérhetne?:/ Vagy csak egyszerűen nem akar elkísérni? Esetleg dolga van? Mi lehet a probléma?

16/L


2009. jún. 24. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

bejösz neki:)

legalábbis sztem.

nem kell mindenen parázni.szivesen megismerkedik veled közelebbről is:)

2009. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A pasik az utalásokból nem értenek! Mondd hát ki kerek-perec, hogy örülnél ha veled tartana! Ennyi! :)
2009. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha jól értem, a következő sorrendben történtek a dolgok:

1. felvett téged MSNre

2. elhivott, te visszautasitottad

3. te céloztál rá, hogy találkoznál vele


szerintem a következő van: amikor felvett MSNre, és elhivott, akkor nyitott feléd. ha te ezt elutasitottad , és nem adtál meg másik időpontot (mindig kell ilyenkor mondani másik programot, mert a sima "lemondás" azt jelenti, hogy te nem akarsz tőle semmit, ha pedig mondasz másik időpontot, akkor mutatod, hogy tényleg csak pont akkor nem érsz rá), legjobb esetben is el van bizonytalanitva a srác. 2 dolog lehet:

-letett már rólad (vagy azért, mert félénk, vagy mert ő az a tipus, aki "nem fut olyan szekér után, ami nem veszi fel")

-nem vette a célzást

ha te akarsz a sráctól valamit, mindenképpen neked kell lépni, egyértelműen mondd meg neki, hogy szeretnél vele találkozni.

2009. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ne utalgass, a férfiak nem szeretik, és nem is értik, hogy mire jó ez az egész.

egyszerűen kérdezd meg tőle. nem kell túlbonyolítani :D

2009. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy amikor visszautasítottad,azt gondolta,hogy nem nem érsz rá,csak lehet,hogy nem akarsz vele lenni.:S

Szerintem legközelebb ha mész a városba és előtte msn-ezel vele,kérdezd meg tőle,hogy nem megy-e el veled:)

Pl.:"Szia!Figyu,tudod a múltkor elhívtál sétálni,de nem értem rá,én nagyon szívesen bepótolnám.Most amúgy is megyek a városba,de nincs kedvem egyedül menni,nem kísérnél el?"

Sok sikert!

2009. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mikor elutasítottam a meghívását, akkor azt mondtam, hogy már késő van, és anyuék nem engednének el.:D:/ És ez igaz is volt... de azóta nem hívott. Ennek már 4-5napja.
2009. jún. 24. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:

tökmindegy, mi a "kifogás", ha nem mondasz új időpontot, akkor az lerázásnak tűnik. ez ennyire egyszerű.


ha meg érdekel a srác, és ő maga nem keres, akkor keresd te őt.

2009. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!