Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az ha az én Suzukimm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha az én Suzukimmal megyek, akkor rám sem néznek a lányok, ha viszont édesapám új Passatjával, akkor megy nagyon sokan mosolyognak?

Figyelt kérdés
Itt most nem fullos lányokra kell gondolni, hanem átlagos, szép arcú, arányos testű lányokra. De nagyon soknál megfigyeltem ezt a reakciót. Lehet az átlagos lányok nagy része is vágyik a jó autós pasikra és nem csak a cicababák?
2012. jan. 10. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na szerinted miért? :D Te is nagyon jól tudod a választ. :)
2012. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
en egyes golfal szedtem fel eletem nojet...
2012. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12.


Mert biztos, jól nézel ki.

2012. jan. 10. 18:06
 14/17 anonim ***** válasza:

Ne féljetek egy ilyen Golf 1-ben nem kell jóképűnek lenni annélkül is futnak utána a lányok tapasztalatból mondom azt hiszitek hogy egyes golfal nem lehet csajozni főleg ha az ilyen !


[link]

2012. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mert ahogy ott ültél a Passatban egyből megérezték, hogy te egy kedves, hűséges, szorgalmas, jóképű, aranyos gyerek vagy.Amilyenre a csajoknak szükségük van. Ha Suzukiban ülsz akkor ezt nem érzik valamiért.
2012. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12-es vagyok,akkor meg nem volt ilyen a golfom, majd aztan.
2012. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha suzukival csámpázól, az annyi mintha 5 centis volna a farkad. Ha Mercivel tolod, akkor minimum 25 centis vagy! Egyszerüen kicsi kocsival szerény baleknak néznek, inkább sétálj, az mindig király. Nagy kocsi nagy öröm! Valami jó maffiás féle, az az igazi! Sötétített ablakú meg kimondottan előnyős,abban ba.szni is lehet.

Egyszerűen el kell tudni fogadni,hogy a nők szisztematikusan a pélnzed pacákokra kapnak, és nem ostobák. Az autó egy jelkép, tökéletesen tükrözi a pénzügyi helyzetedet. Ha nincs pénzed jó verdára, akkor sétálj, mindenkinek jobb lesz, nem csak neked. Én is ezt teszem, bár én Mazda 3 assal is nyomulhatnék, csak útálok vezetni, és ha ez miatt utasítana el egy nő, mert mér nem furikázom, akkor eltakarítanám őt az életteremből az biztos. Nem is hiányozna. Egyszóval nem nagy dolog.

2012. jún. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!