Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az ha az én Suzukimm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha az én Suzukimmal megyek, akkor rám sem néznek a lányok, ha viszont édesapám új Passatjával, akkor megy nagyon sokan mosolyognak?

Figyelt kérdés
Itt most nem fullos lányokra kell gondolni, hanem átlagos, szép arcú, arányos testű lányokra. De nagyon soknál megfigyeltem ezt a reakciót. Lehet az átlagos lányok nagy része is vágyik a jó autós pasikra és nem csak a cicababák?
2012. jan. 10. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kettőt találhatsz.
2012. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A választ Te is tudod...
2012. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert akik lányok ide írnak mindig azt mondják nem érdekli őket a pénz. Akkor miért mások az utcán azok a dekoratív átlagos lányok?
2012. jan. 10. 17:55
 4/17 anonim ***** válasza:
A világ nagy rejtélyei...
2012. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert szted ha egy lány azt mondja h nem érdekli a pénz, az már azt jelenti h nem érdekli a pénz? :D
2012. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De akkor miért írják le sokan, hogy nem érdekli őket a őénz és az ezzel járó esetleges egzisztencia?
2012. jan. 10. 17:57
 7/17 anonim ***** válasza:
én vállalom, érdekel a pénz, és olyat meg sem nézek, aki egy sz*r kocsiban ül:):$;D
2012. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ide mindenki azt ír amit akar...
2012. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor ne járj kocsival
2012. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mert ma már ilyen a lányok 99%-a...


Én most a második (többéves) komoly kapcsolatomban élek, és egyik barátomnak sem volt/nincs jogosítványa. Nálam ez egyáltalán nem mérvadó dolog.

2012. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!