Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normalis, ha feladom a pasizast?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, ha feladom a pasizast?

Figyelt kérdés
Ugy dontottem, hogy nem "erolkodom" tovabb, felreteszem ezt, hogy nincsen baratom. Elem az eletem, azt csinalom amit akarok, es nem fogok tobbe azon gorcsolni, hogy van-e valakim vagy sem.
2012. jan. 10. 17:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én leszarom mit csinálsz. Csak ne gondold, hogy majd az álompasi pár nap múlva becsenget az ajtódon és neked semmit sem kell tenned érte, mert hajlamosak vagytok ezt hinni.

Ha pedig senki sem tart jónak még csak egy dugásra sem, akkor bizony rusnya vagy.

2012. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mint irtam az elobb, pasik azok jonnenek, csak a szerelem nem. Es bar bocsanat, de tobbet erek, mint egy dugas. Aki csak meg akar dugni, az mehet a pi..ba.
2012. jan. 10. 20:09
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha jönnének, akkor valószínűleg az a gond, hogy te is csak a fehér herceget tartod megfelelőnek, szőke lovon.


Akkor pedig 95%, hogy egyedül fogsz maradni egész életedben.

A te döntésed... csak nehogy arra juss majd 5-20 év múlva, hogy minden férfi szemét és/vagy selejt.

Itt és most biztos, hogy veled van a gond.

2012. jan. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Aki csak meg akar dugni, az mehet a pi..ba."

Nekem a popsid is jó:P

2012. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!