Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hosszú történet. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú történet. Szerintetek megtegyem? 15/F

Figyelt kérdés

Szóval van 1 lány akit kb 3 éve ismertem meg neten.Úgymond "neten jártunk.." Egyszer feljött pestre valamilyen dolog miatt és akkor találkoztunk,de ment a csoport busza szóval nemnagyon volt esélyünk beszélgetni csak olyan kb 10 méterről tudtuk egymást nézni és kérdte hogy ne menjek oda mert nem szeretné ha szülei ezzel bas*ztassák.Ez kb egy éve volt,pár héttel ezután "szakitottunk" mert nem volt jó ez így hogy olyan messze lakik.Azóta van barátja .Álmodtam vele valamit és eldöntöttem hogy lemegyek hozzá 1 pénteki napon suli időben és kimegyek sulija elé.Csak a vonat 2és fél óra csak oda,ami nemnagyon izgat.Nem tudom hogy akarok e tőle valamit,de nagyon kiváncsi vagyok az arcára hogy milyen fejet vágna és akarna e valamit.Pasija nem érdekel tuti nem lesz ott mert tőle 30km-re lakik.

Szerintetek le mennyek hozzá?Most kb 5-6 napja megint elkeztünk beszélegetni és elég jól elvagyunk..

Ha jól is sikerülne,nem nagyon tudom hogy tudnánk megoldani a találkozást mert a vonatjegy is legalább 3000ft oda vissza és nem élünk azért olyan jól,+ valamit enni is kell egész nap.Nagyon jó esetben havonta 1x találkoznánk.Ez csak egy feltevés nem is tudom hogy viszonyulna ha meglátogatnám..Viszont nagyon szeretem.Őszintén szólva nem is csókolóztam még ..:D.

Egy tavaszi napon mennék és mikor kijön sulijából,utána megyek és térképpel a kezemben megkérdezném hogy hol van a sulijának az utcája,azt biztos tudja...:D

Én mingyárt 16 ő 15/L


2012. jan. 8. 20:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
1x megéri, ettől még nem lesz kötelező folytatni a dolgot ;)
2012. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat..Pénz meg van rá most van egy tizesem szóval ..viszont ha egyszer nem ment akkor többször se..Viszont 3 év alatt többszőr "szakitottunk"amúgy..aközbe is volt 1 fiúja ..és ahogy újra felbukkantam egyből dobta is..azt mondta hogy nem miattam..érdekes
2012. jan. 8. 21:40
 13/17 anonim ***** válasza:
egyszer megéri elmenni, max kirándulsz egyet... de szerintem hagyd, és keress közelebb egy lányt. a távkapcsolatoknak mindig véget vet a távolság... még 50 km is sok néha, és ez a neten járás nem igazi dolog... és az h beleszerettél... én úgy vagyok vele hogy kábeleken keresztül nem lehet valakit igazán megszeretni.
2012. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
1x mindenképp menny el, ennyit megérdemeltek mind2-en. Képes lennél úgy otthagyni hogy nem is láttad és nem beszéltél vele élőben?
2012. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el a bordélyházba ahogy Newton (ejtsd: nyutn)

is megtehette volna ahelyett hogy egy almafa alatt írta a leckéjét.

2012. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
utolsó !!:D
2012. jan. 9. 01:15
 17/17 anonim ***** válasza:
Inkább azt bánd meg amit tettél, mint azt hogy nem tetted meg!! Sok sikert!:))))
2012. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!