Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtegyem? (többi lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Merjek közeledni lányokhoz a közvetlen környezetemben,hogy tudom,hogy kellemetlen a leheletem? (ismerkedés,barátkozás,csok.)
2011. aug. 3. 02:18
 1/10 anonim ***** válasza:
miért kellemetlen a lehetleted? betegséged van vagy csak rossz fogad? ha utóbbi, akkor irány a fogorvos!
2011. aug. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

betegség,sokat nemtudok érte tenni,reflux+orrsövény ferdules...

majd megyek orvoshoz,hogy bár a refluxxal ne legyen bajom..

2011. aug. 3. 02:27
 3/10 anonim ***** válasza:
rágózz! az segíthet valamennyit, anélkül szerintem ne közeledj, egyenesen taszító lehet a rossz lehellet
2011. aug. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hmm...szép kilátások.igen,valamennyit,esetemben gondolom semmit :@@ forever alone :DDD
2011. aug. 3. 02:32
 5/10 Smartguy86 ***** válasza:

A reflux tünetmentessé tehető, minél előbb menj orvoshoz. A megfelelő diéta betartásával és a modern gyógyszerekkel a savtúltermelés normális szinten tartható. Az orrsövény ferdülés nem tudom, hogy jön ide, ha valami folyás van a garatodon, akkor menj el gégészetre, mert az bakteriális túlszaporulat miatt lehet.


És ne aggódj ilyenek miatt! Menj dokihoz! Amúgy meg használj szájvizet.

2011. aug. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

előző kommentező orvos volt????

na de tényleg, a rágó, szájvíz, gyakori fogmosás csökkentheti egy kis időre

2011. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Smartguy86 ***** válasza:
Tüneti kezelés szart se ér, itt a betegséget magát kell meggyógyítani, vagy tünetmentessé tenni úgy, hogy a kiváltó okot megszüntetik. Erre vannak gyógyszerek, menj orvoshoz!
2011. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen,az orvos szerint sincs nagy baj az orrsövénnyel azt most ki is hagyhatjuk.

a garatfali csurgásra van gyogyszer? ma megyek az orvoshoz,szépen elmondok neki mindent,és reméljuk a legjobbakat...

2011. aug. 3. 11:52
 9/10 Smartguy86 ***** válasza:
Persze, hogy van. Antibiotikumos kezelés és orrcsepp szokott segíteni. Vegyenek kenetet, laborba vele, akkor kiderül, hogy melyik baci túlszaporulata okozza (általában Staphylococcus) és úgy lehet rá gyógyszert adni.
2011. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megtudod mondani,hogy ezek a tunetek mennyi ido alatt szuntethetoek meg?
2011. aug. 3. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!