Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van köztetek olyan, akit nem mernek megszólítani a fiúk? Mit gondoltok mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 02:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy, kérdező?
2012. jan. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ ki és mikor,hogy.

Ha csúnyán nézek, akkor nem nagyon mernek hozzám szólni :D

Egyébként közvetlen, barátságos ember vagyok, bunkó sem voltam soha.

Van, aki meg mer, van, aki nem. Embere válogatja.

Az oka nyilván a bátorság kérdése.

2012. jan. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
jah.. Csak apjuk mer meg a pulyák... 138 kg, vok 25 év kemíny edzés van mögöttem sok tetkó, némi bajusz, brutálisan kegyetlen tekintet, némi szag, hirtelen termíszet. eszmeraldina. N/38
2012. jan. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jelen:D
2012. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon szep vagy vagy nagyon ronda
2012. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nagyon rondát semmiképpen sem mondanék..akkor jönnek oda általában, ha már nagyon részegek..legalábbis eddig ezt tapasztaltam. józan fiú nagyon ritkán:D
2012. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát, előfordul...

Ott állt az egyik srác egy méterre tőlem (látásból ismerem), de a haverjától kérdezgette, mi a nevem.

Pedig engem is megkérdezhetett volna...

Hogy miért nem így tett, nem tudom....

2012. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert süt rólam, hogy határozott vagyok és van elképzelésem és szerintem mindenki magabiztosnak gondol és karót nyelt típusnak, pedig aki kicsit is ismer, az tudja, hogy nem ilyen vagyok.
2012. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen, mint az utolsó ilyen "süt rólam"-csajokat én is ismerek. Azt hittem, hogy mekkora kihívás meghódítani őket, közben pedig hamar lehullt a lepel és nem is érdekesek, inkább idétlenek. Jól teszi az aki nem fecséreli ilyenekre az idejét. Felesleges.
2012. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

,,nem is érdekesek, inkább idétlenek"


Ha ismernél egy kicsit is, akkor tudnád, hogy nem vagyok idétlen, de igazad van, az ilyenek mint Te, hogy azt mondod, hogy nem érdemes időt fecsérelni, remélem nem hoz össze velük a sors, mert még a végén pozitív csalódást okoznék nekik.

2012. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!