Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Errol mit gondoltok, mi lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Errol mit gondoltok, mi lesz belole?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akit sulibol ismerek. Egy evvel idosebb nalam (o 16, en 15). A suliev eleje ota ismerem, de elvileg csak baratok vagyunk, de volt mar akkor is olyan beszelgetesunk, ahol mondta hogy milyen "jo csaj" vagyok.. O is nagyon bejon nekem..

Na szoval, azota is ugyanez ment, de nem volt belole semmi komoly. Egy csomo lecket 2-fele bontottunk, es elosztottuk a munkat.

Egy nappal Szilveszter elott este elkezdtunk smsezni. Egy ido utan szoba jott a szex dolog, es aztan arrol beszeltunk. Mondta, hogy szoljak barmikor amikor nekem jo es o is osszehozza. Amikor megtudta hogy szuz vagyok, teljesen kiakadt es mondta hogy ezt meg kell valtoztatni :D

Kitalaltuk hogy akkor a kovetkezo nap talalkozzunk es akkor...

De amikor ertem kellett volna jonnie, nem jott, mert valami volt a kocsijaval.. Lenyeg hogy nemvolt semmi.

Most is volt feladva hazi feladat a szunetre, es azt is elosztottuk meg korabban. Utolso napra hagytuk persze hogy megirjuk a lecket :D

O irt eloszor, hogy hol tartok. Aztan visszairtam, es kerdeztem valamit; arra nem irt vissza.

Aztan probaltam egy olyan beszelgetest kezdemenyezni, mint ami volt Szilveszter elott, de nem irt vissza.


Tudom hogy nincs ekezetem, de nem tehetek rola.. Mi a velemenyetek? Ebbol lesz valami, vagy nem? Miert nem irt vissza? Mi lehet ebbol majd?

Remelem paran tudtok segiteni, jol jonne! Koszonom. 15/l


2012. jan. 2. 05:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is jó reggelt:) Másrészt meg tényleg 15 évesen egy olyan sráccal akarod elveszíteni akinek csak egy lennél a sok közül?Elhiszem hogy szexuálisan vonzódsz hozzá de később idősebb fejjel megbánnád...Ha belemész akkor egyértelműen lesz valami
2012. jan. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik, hogy lesz e valami, de a Te döntésed! De szerintem egyrészt simán ráérsz a dologgal, rengeteg időd van még és szerintem se egy olyan emberrel kellene elveszítened, aki iránt nincsenek komoly érzések. Ha mégis belemész, arra szerintem számíts, hogy utána komolyabb kapcsolat valószínűleg nem lesz köztetek. A Te döntésed.
2012. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha futsz egy srác után, akkor 99%, hogy csak szex lesz.


35/F

2012. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, lesz ebből valami, de maximum szex. A srác láthatóan nem akar tőled komolyabbat.

24N

2012. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!