Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg 20-on éves fiú szingli?

Figyelt kérdés
A fiúk az okai ennek? Nem akarnak kezdeményezni? Pedig a lányok nem harapnak, és nem gonoszak ha odamegy hozzájuk valaki.
2012. jan. 7. 10:26
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
30%
Könnyű úgy pofázni, hogy lóf.szt sem csináltok, csak várjátok az álompasit, de ha ezer évente egyszer odamentek valakihez, automatikusan elvárjátok, hogy az ember essen hasra tőletek s nem viselitek el az visszautasítást. Ha nektek kéne odamenni és zsinórban elküldenének a p.csába, akkor nem osztanátok itt az észt, hogy és akkor mi van, ha 50-en elküldenek.
2012. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
19%
Ennyi sok szerencsétlen hülyét egy rakáson! Bámulatos! :D
2012. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
79%
Veled az élen.
2012. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Én nagyon nem vagyok híve ennek az általánosításnak, de hát embere válogatja, én nem általánosítok a férfiaknál. Kisugárzás számít szerintem semmi más, mert az az alap. Volt már egy "80%"-ból való szerelmem 4 évig akit mai napig tisztelek, és nála abszolut a személyiség volt a döntő mely nagyon rátett a külsejére is, és egyszerűen az ideálommá vált akkor. Én nekem jelenleg nincs, és nem is akarok álompasit elképzelni magamnak, akinél működik a kémia annál működik akinél nem annál meg nem.


Abban viszont teljesen egyetértek, hogy 2 tipus a döntő a könnyűvérű és a "normális". Én nem vallom magam sehova, én öngammal szeretek összhangban lenni, és mint mondják NINCSENEK EGYFORMA EMBEREK! Megértelek titeket fiúk, de értsétek meg azon lányokat is akik teljesen rendben vannak. Nagyon sok ilyen lány vagy, csak meg kell látni őket. ÉS UGYANEZ A LÁNYOKRA IS! Ne csak nézz, láss is!


Tapastalat: Sajna velem is előfordult már, hogy elkönyvelték, biztos foglalt vagyok hiába mosolygok vissza, vagy odamegyek, ezt hallom vissza, hogy minek tuti más tetszik neki, vagy foglalt. Ez sokszor rosszul esik mert ez ismét általánosítás. Viszont rengeteg nagyon rendes fiúval találkoztam már akik szintén úgy látják, nincsenek egyforma emberek, illetve mindig megkockáztatnak a kiszemelt lánynál egy igent.


Amúgy 18 éves lány vagyok.

2015. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!