Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg 20-on éves fiú szingli?

Figyelt kérdés
A fiúk az okai ennek? Nem akarnak kezdeményezni? Pedig a lányok nem harapnak, és nem gonoszak ha odamegy hozzájuk valaki.
2012. jan. 7. 10:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert én a normálisabb lányokat kedvelem és mostanában egyre több a beképzelt, magától elszállt, anyuci-apuci mindent megad kis pics@
2012. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Hipertroll ***** válasza:
100%
Lányokat nem lehet találni a WOWban sokat.
2012. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Volt olyan fiú ismerősöm aki azért nem akart egy lányt elvinni randira, mert félt hogy ha összejönnek, akkor nem tudja nyáron elvinni olaszba nyaralni, télen meg osztrákba síelni. Mert azt mondta, hogy sok lány szerint ez alap, hogy ide -oda vidd őket.
2012. jan. 7. 10:41
 14/34 anonim ***** válasza:

Hallottál már a kognitív disszonanciáról?


"Az elmélet alapgondolata, hogy mikor valamilyen új információ vagy tapasztalat ellentmond a korábbi elképzeléseknek vagy ismereteknek, akkor disszonanciát, belső feszültséget élünk át. Ez a disszonancia szorongáskeltő állapot, melyet csökkenteni igyekszünk.


Például valaki egy bizonyos márkájú mosóport vásárol, mivel azt gondolja, hogy az a kapható legjobb termék. Ilyenkor a vásárló által tartott tudattartalom (kogníció) az, hogy jó mosóport vett. Ha azonban a vásárlás után olyan ismeret érkezik, mely szerint kapható egy jobb mosópor is (például egy reklám révén), akkor a két ellentmondó tudattartalmat valahogyan összhangba kell hozni."


Ezért mennek el a rosszfiúval a jó helyett, ezért nem tudják hova tenni, ha csúnya gyerekbe zúgnak bele véletlen és ezért lökik el a francba. Egyszerű.

2012. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Ősszel meg elmenni a Central Park-ba sétálni miközben a háttérből szól a November Rain ja. :D
2012. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom...szerintem aki akar nőt az kap is, csak tenni kell érte/lépni! Nekem sem kell hogy valaki egy Johhny Depp legyen, persze kell a külső is, de nekem fontosabb a duma, a humor, a lazaság, mellette a komolyság is, hogy lehessen beszélgetni, értelmes is legyen. Az összes volt pasim érdekesen mindig előbb becsajozott mint én bepasiztam, könnyen szedték fel a nőket... szóval én nem hiszem hogy sok huszonéves pasi van egyedül...
2012. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
50%
szerintem,ha valaki sorban a 20. elutasítást kapja meg,egyetlen igen nélkül,lehet el megy a kedve a dologtól.a legtöbb csaj pedíg bunkó,és megalázó módon küldi el a srácokat,akik nem kellenek neki
2012. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Milyen megalázó módon?:
2012. jan. 7. 10:56
 19/34 anonim ***** válasza:
Én hanyagolom a témát! Kezdeményezni nem fogok mert tudom, hogy csak elhajtanának és megaláznának annyit meg egyetlen nő se ér! Persze én nem várom el, hogy a nő kezdeményezzen ha nem jön soha életemben senki akkor ez van én nem félek a magánytól.
2012. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
77%

okai: nagyon sok lány nagyon beképzelt és irtó bunkó módon tud viselkedni ha odamegy hozzá egy fiú aki nem tetszik neki, nincs bennük tapintat.

lehet, hogy te nem harapsz, de a többi igen!

a kisebbik rossz ha egyedül van az ember és elvan. sokkal rosszabb ha próbálkozol-próbálkozol, beleadsz mindent de mégsem sikerül. és nem is az a legnagyobb probléma, hogy nem tetszel a lánynak, hanem az ahogyan ezt közli, ahogy viselkedik. illetve amikor nem közli, te félreérted és futsz utána....

nem mellékesen szerintem sokkal több egyedülálló 20 év körüli fiú van mint lány.

2012. jan. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!