Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg 20-on éves fiú szingli?

Figyelt kérdés
A fiúk az okai ennek? Nem akarnak kezdeményezni? Pedig a lányok nem harapnak, és nem gonoszak ha odamegy hozzájuk valaki.
2012. jan. 7. 10:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Akarni sokan akarnak. Ezerszer megbeszélt kérdés ez. A szerencsétől függ, kémiától, kinézettől. Nem lehet mindenki olyan menő, mint Bruce Willis és olyan okos, mint Stephen Hawking.


És ha nem vagy az, akkor nyasgem. :)

2012. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Lehet, h nem harapnak, de többnyire foglaltak. :D
2012. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
De azt mondják itt a lányok, hogy a kinézet csak egy kicsit számít, ha épp megütöd azt a szintet és belül rendben van, akkor működhet a dolog. Akkor ez nem igaz? De akkor minek írják le ide?
2012. jan. 7. 10:30
 4/34 anonim ***** válasza:

Odamegyek én, kezdeményezek is, el is hívom valahova.

De nem érdekli, nem jön el...


Pedig nem un. plázacicánál próbálkozok.

Teljesen normális lány, én is teljesen normális vagyok, mégse kellek neki.

2012. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Sajnos a párkeresésben mi férfiak vagyunk a sz*pó ágon. =)
2012. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
lusták ki menni a szabadba!mindenki az interneten akar ismerkedni.és amikor találkoznak akkor már legyen szex is.az hogy nem akarnak kezdeményezni nem mindenkire igaz.aki kezdeményez azokat meg a kinézete miatt rögtön elküldik a lányok.de ugyan ez a fiukra is igaz.
2012. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

2.nak!

Többniyre foglaltak? De ha nem sokkal több fiú van 20 on éves korban mint lány, és a legtöbb lánynak van pasija, akkor nagyon kevés fiú lenne egyedül, majdnem mindnek lenne barátnője, ha azt vesszük hogy 1 fiú-1 lány alap. De nem ezt látom, hanem sok fiú van egyedül, akkor ebből következik, hogy elég sok lány is egyedül van. A szépek persze hogy foglaltak, de a csúnyábbakra is lehet hajtani nem?

2012. jan. 7. 10:33
 8/34 A kérdező kommentje:

4.

Miért nem kellesz nekik, ha normális a kinézeted? Csak valami a beszélőkéddel lehet a gond.

2012. jan. 7. 10:35
 9/34 anonim ***** válasza:
89%

azt mondják hogy a kinézet csak egy kicsit számit!persze csak ne legyen

-kövér,duci,sovány,pattanásos,szemüveges és stb

2012. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
45%

Elsőnek írtam ide. Nézd, én annyi könyvet elolvastam, filmet megnéztem, újságot írtam és bújtam, hogy olyan beszélőkém lett, hogy a csillagokat ledumálom. Annyira ronda se vagyok.


Mégse elég. Szóval, lesz@rom a nőket. Ha mást nem, gazdag leszek és veszek párat magamnak. Ennyi.

2012. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!