Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg 20-on éves fiú szingli?

Figyelt kérdés
A fiúk az okai ennek? Nem akarnak kezdeményezni? Pedig a lányok nem harapnak, és nem gonoszak ha odamegy hozzájuk valaki.
2012. jan. 7. 10:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
50%

Az tuti, ha nem tudnám, hogy mások is járnak ugyanabban a cipőben, mint én, már rég felakasztottam volna magam.


De tudjátok mit? Nem ér annyit. Miért? Mer' én azt mondom. :)

2012. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
És ha elküld egy nemmel akkor mi van? Ha 20 elküld egy nemmel akkor megint mi van? Jó sok nő van a világon! Másrészről akik ezeket írták, hol szoktatok ti odamenni nőkhöz? Lehet hogy figyelni kéne jeleket, ha valaki semmi jelét nem adja annak hogy tetszenél akkor felesleges is odamenni. Hozzám is oda viharzanak pasik a semmiből, mikor még csak rá se néztem...? Értitek? Bár én sosem vagyok bunkó és ha valaki jó fej és jól adja elő magát még beszélgetek is vele, hiába nem tetszik, de ahogy látom ez is baj...
2012. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 PT-Daniel ***** válasza:
100%

En 27 vagyok es 20 eves korom ota 2x voltam szingli, kevesebb, mint 2 honapig.


Ismerettsegi körömben is hasonlo cipöben jar a legtöbb velem egykoru srac. Söt, barati körömben nekem van a legfrisebb kapcsolatom, egy eve vagyunk együtt baratnömmel.


De, ha szerinted nem mernek kezdemenyezni, hat hajra! Kezdemenyezz te.

2012. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
69%

Engem már nem is érdekel az egész,ha szex kell, megyek egy qrvához,ennyi az egész.

a sok nő, akik irreálisan magas elvárásokat támasztanak,és ha 1 elvárásnak nem felelsz meg, már nem is kellesz,nem éri meg a fáradtságot és a sok elutasítást megkapni, hogy az embernek legyen valakije.Inkább egyedül halok meg, mint erőlködjek a sok csalódásért,meg aztán, ha össze is jön,lehet félre dug,vagy el hagy egy másikért.A qrvánál legalább biztosra tudja az ember, hogy mit várhat tőle.én igyekeztem rendes lenni a nőkkel,de semmi köszönet nincs benne. és a válasz a kérdezőnek:Én "csak" 22 vagyok,de nincs sok pénzem,nem nézek ki jól így a legtöbb nőnek alapból nem kellenék,akivel meg próbálkoztam, nagyon kevés,aki nem utasított el életemben,így csalódtam a nőkben,és már nem is akarok velük se lenni.

2012. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem vagyunk olyan sokan, csak a GYK-hez hasonló oldalakon.
2012. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
62%

A tény az hogy a mai lányok irreálissan magas elvárásokat támasztanak a fiatal férfiakkal szemben.Ezt mindenképpen le kell szögezni.


Manapság 2 féle nőtípust lehet megkülönböztetni:


1,A "ribanc":Ezeknek a jellemzői hogy a hétvégéket diszkókban,kocsmákban,házibulikban töltik,nincs nagy iskolai végzettségük és takarítónőként,eladóként vagy vmi hasonlóként dolgoznak vhol.Viszonylag könnyen lehet felszedni őket olyan férfiaknak akik mondjuk úgy már az "átlagos külsőt" elérik de társasági emberek,van dumájuk és játsszák a rosszfiú szerepét.Viszont a probléma az hogy ezekkel a nőkkel nem lehet komoly kapcsolatot kiépíteni mert folyamatossan félrekefélnek,hazudoznak és 1-2 hét vagy hónap után bármikor váratlanul benyöghetik hogy:"Bocs de ezért és azért most szakítok veled".Aztán a szakítás után másnap megláthatod az utcán sétálni az új palijával akivel a hátad mögött összejött.


2,Van a "normális lány" típusa:Ennek a nőtípusnak a jellemzője hogy viszonylag konszolidált életet élnek.Persze ők is járnak kikapcsolódni,de van bennük tartás.Általában gimibe,fősulira vagy egyetemre járnak.Ezek azok a lányok akik olyan magasra teszik a lécet a férfiaknál hogy annak képtelenség megfelelni.Alapvető elvárásuk a tökéletes,hibátlan külső,hiperintelligencia,lehengerlő személyiség,kiváló beszédkészség és a vastag pénztárca.Persze ezeknek az alapelvárásoknak a férfiak 80%-a nem tud megfelelni.Így marad a 20% aki meg tud.Ez a 20% persze amellett hogy komoly kapcsolatot tud kialakítani mellette simán tud szeretőket tartani és váltogatni a nőit,mert megteheti.Ekkor pedig ez a "normális lány" típus kijelenti hogy:"micsoda szemetek a férfiak" mert folyamatossan átb@ssza ez a 20%.Persze a 80% ról már hallani sem akarnak,azoknak még a lehetőséget sem adják meg.


Persze ez a dolog engem nem háborít fel és nem is érdekel.Mert én egy társadalmon kívüli egyén vagyok.Csak azt sajnálom hogy ez a társadalmi jelenség nem kis mértékben járul hozzá a magyar nép kipusztulásához.

2012. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Yamy válasza:
49%
A Facebook és társaival nem lehet fizikai kapcsolatot kialakítani, így nem is érdemes arra várni. Meg kéne próbálni a való világban élni, nem pedig, a virtuálisban.
2012. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
45%
Én nem merek kezdeményezni mert annyira félek a visszautasítástól,ha a feje tetejére áll akkor sem megyek oda senkihez szóval inkább várok minthogy bebukjak :)
2012. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
50%

A másik meg ha épp van egy igazán szép lány aki tetszik akkor az 99,0% hogy foglalt, vagy valaki másba szerelmes ezért szinte teljesen felesleges bepróbálkozni.

Rájöttem, hogy az ilyeneket csak úgy lehet felszedni ha már régóta ismerős kapcsolatban vagy a csajjal de még akkor is jó időben kell lenned jó helyen különben másé lesz.

2012. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
37%
Mert nekem nem hiányzik a sok rinyálás, hisztizés, elszámoltatás, aggódás, hogy mikor fog félrekúrni. A mai csajok pedig alkalmatlanok komoly kapcsolatra.
2012. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!