Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy egy srácnak/csajnak volt pasija mikor megcsalta őt veletek és elhagyta a pasiját/csaját és összejöttetek?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt és elég jóba lettünk naponta beszélgetünk. Két hete lett barátja, de ettől függetlenül köztünk semmi nem változott. Egy helyen szilvesztereztünk és sokszor elmentünk sétálni is és egyre közelebb kerültünk egymáshoz a vége felé nem egyszer csókolóztunk onnantól kezdve szinte úgy viselkedtünk egymással mintha járnánk. Hétvégén is találkozunk mivel az én legjobb barátom és az ő legjobb barátnője járnak, így gyakorlatilag egy haveri társaságban vagyunk. Ő azt mondta, hogy neki is sokat jelentett az a szilveszter este és érez irántam valamit de szereti a barátját és most még vele szeretne maradni. Azt mondta, hogy nagyon nehéz helyzetben van mert ha nem lenne a pasija akkor kérdés nélkül összejönne velem. A srác az osztálytársa és így hétköznap együtt tudnak lenni, de mivel másik városban tanul ezért hétvégén nem találkoznak. Egyébként nagyon rendes csajszi soha senkit nem csalt még nem és nem olyan, hogy pasiról pasira száll ezért is volt neki fura ez a szilveszter este mert még soha nem csinált ilyet. Szerintetek mit tegyek? Ja a csaj azt mondta, hogy nem mondja el a srácnak, hogy mi történt mert állítólag szereti a srácot. Nehéz ügy :/ Én képes vagyok rá várni :/
2012. jan. 5. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hú szerintem ne reménykedj..
2012. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de most szilveszterkor lefeküdtél vele?
2012. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hétvégén a tied, hétköznap a barátjáé.

Ez igazságosan el van osztva. Így pont jó. Mi itt a gond?

2012. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neki kényelmes, hogy hétvégén is van vki, meg hétközben is, rendes lány az biztos..
2012. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem nem feküdtünk le csak csókolóztunk.
2012. jan. 5. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Talonba rakott. A "járnék veled, ha nem lenne más", röviden azt jelenti, h minek a szamár, ha van ló is. Nyilvánvaló, h mentegetni akarod, mert tetszik neked, de ettől még szemétséget csinált, veled karöltve. Ha tényleg érezne vmit, dobta volna a srácot, de ehelyett megvárja, h abból mi sül ki és, ha szakítanak és nem jön jobb, akk jön össze veled.
2012. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!