Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen buta lányok akkor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen buta lányok akkor is összejönnek azzal a gonosz pasival, aki jó pasi és már megcsalta őket többször?

Figyelt kérdés
Pl most nézem a való világot, és régen ez a sittes Gerő meg a szőke maca az a Seherezádé együtt voltak, aztán beszólogattak egymásnak és szemétkedtek. Meg Gergő többször mondta, hogy az csak egy buta liba meg neki Kinga is kellene és őt is meg akarja rakni. Épeszű lány ilyenkor már nem jönne össze a volt pasijával. De ma nézem, hogy megint összejöttek. Sajnos a való életben is ezt tapasztalom, hogy ha van egy csaj meg a jó pasija, és hiába csalja orrba szájba a csajt a pasija, hiába beszél vele alpári stílusban, meg esetleg meg is veri a csajt, a csaj akkor is újra meg újra összejön a pasival. De szobatársamnál is ezt tapasztaltam, aki jó pasi volt, és minden héten megcsalta a csaját. Éjszakánként a szobánk előtt vitatkoztak, és a pasi sokszor mondta, hogy ha akarsz akkor szakíts, de ilyen jó pasit nem találsz itt. Aztán pár nap múlva még a csaj könyörögte vissza magát a pasinak. Pedig szép csaj volt és rettenetesen okos, intelligens. Mégis őket is beszippantja az a divat, hogy a jó pasit meg kell tartani minden áron, akármilyen aljas is az.
2011. nov. 22. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, barátom ez sajnos így van.


Ez a szemét média is csak a hülyeséget súlykolja a kis tinik kicsike agyába.


Sz.r ez a társadalom úgy, ahogy van én mondom neked.


Én ezért fogok inkább örömlányokhoz járni, ott legalább megkapom azt a pénzemért, amit máshol nem kaphatnék meg.

2011. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pedig még ez a Gerő gyerek még sittes is mégis oda van érte a Kinga meg a Seri is. Hihetetlen, hogy egy jóképű pasi akármilyen börtönviselt stb, akkor is oda lesznek érte a nők. Ezt nem bírom ép ésszel felfogni. Ennyire buta lenne az összes nő, hogy csak a külső csak a külső és csak a külső? De még az intelligens lányok is a külső csapdájába esnek.
2011. nov. 22. 22:02
 3/11 A kérdező kommentje:

Már olyan szinten zsibbadok odamenni egy-egy lányhoz, hogy hihetetlen. Mert ha már nem olyan a külsőd mint egy csúcspasié, akkor mindegyik átnéz rajtad, mintha levegő lennél. De még az okosabb lányok is mind ebbe a csapdába esnek bele. Aztán meg jönnek sírni, hogy jajjjjj megcsalt a jó pasim mi lesz most velem. Mondom gyere össze velem!

Reakció: dehát te nem is vagy jó pasi. Inkább visszaszerzem a menő pasim. Én reakcióm: pfffffffff, és magamba zuhanok. Mindig ez van.

2011. nov. 22. 22:05
 4/11 anonim ***** válasza:

Nézzünk durvább nézőpontot. Az útszéli prostik se menekülnek el a rabszolgaságból, pedig megtehetnék ha nem figyelik őket. Azért nem teszik, mert biztonság érzetük van. Kapnak ágyat, kaját stb.


Ugyan ez van levetítve. Egy pasas, hiába üti a nőt. A csajok emocionális lényeg, mi férfiak inkább racionálisak. Emiatt a különbség miatt, is értelmetlen számunkra ha két nő beszélget. :)

2011. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 22:05 <-- erre az üzenetre reagálnék.


Én se vagyok, hú de nagy szám. 182cm vagyok, és 103kg. Van hasam. Tény. Kondiba se járok. Nagyon nem sportolok, de mégis jól érzem magam. Ne akarj más lenni. Te legyél, tiszteld meg annyival magad, hogy belőled egy van. Tudod mennyi az esélye, hogy testileg/lelkileg van még egy személy mint te? 0,000000000000000001% Magyarul NULLA. Te egy KÜLÖNLEGES EGYÉNISÉG VAGY. Neked is megvannak a pozitív értékeid, csak mutasd kifele. Mosolyogj. Szarj bele mások véleményébe, amivel magadat szabadítod fel. És ha szabadabb vagy, már máris vonzóbb a másik nem szempontjából.


Azaz: Csinálj azt amit szeretnél. Ha papucsban, rövid gatyában, póló nélkül végig futni egy utcán, akkor azt akár. :D De ez már kicsit extrém. :P

2011. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már gyakran úgy megyek oda egy lányhoz, hogy pár mondat után kérdezem, hogy ugye neked nem annyira fontos a külső? Azt mondja mind, neki az nem fontos. Akkor mondom udvarolok neked. De jön a reakció, hogy azt ő nem szeretné és otthagy. Pár nap múlva meg a szőke gyerekkel jön kézen fogva és vigyorog. Ja és itt átlagos, okosabbnak tűnő lányokról beszélek.
2011. nov. 22. 22:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze. Küldj egy emailt valami elérhetősséggel, akkor el is magyarázom hogy miért, mert hosszadalmas lenne.

FB, Skype jöhet.

MSN-t nem használok.

2011. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
most nézem, hogy van PM irkáló. :) Nah ott megteheted. Küldtem is 1et. :P
2011. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán nem a való világból kellene kiindulni. Nálam nem a külsőd miatt buknál rögtön, hanem amikor kiderül, hogy ilyeneket nézel...
2011. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a nőknél ez alap! sajnos a szerelem sok esetben ilyen... nehéz logikusan-értelmesen gondolkodni ha az ember szerelmes.

az a srác lehet a világ legnagyobb tuskó, öntelt parasztja ha jóképű és oda van érte a lány. a 20. megcsalás és egymást minden aljas ku*rvának lehordó veszekedés után is ugyanúgy odáig lesz érte...

ez olyan biztos mint, hogy kék az ég és a Föld "föld" alakú!

2011. nov. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!