Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik ilyen, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, hogy valaki csak sajnálatból csókól meg valakit?

Figyelt kérdés
Létezik az,hogy egy pasi csak sajnálatból csókól meg többször is,és küld üzeneteket,hogy ne haragudjak rá meg hogy nem akar megbántani?Megmondtam neki,hogy szeretem és kértem,hogy mondja meg,hogy nem lehet köztünk semmi és akkor békén hagyom(mivel barátnője van,akiről nem tudja eldönteni,hogy szereti-e még)Erre azt mondta nem tudja ezt mondani,mert ő nem akar bunkó lenni.Csak sajnálatból smárol velem???Nem akar elveszíteni mint barát??????Vagy mi van vele?
2008. márc. 30. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te engeded, hogy második legyél, akkor ő minek lépjen az ügyben. Neki teljesen jó, hogy van két nője is.
2008. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az van, hogy nem tudja eldönteni, hogy mit érez. Téged sem akar elveszíteni és lehet, hogy nagyon kedvel, ezért csókolt meg. És nem tudja, hogy szereti-e a barátnőjét. Majd ha minden világos lesz számára, akkor eldönti, hogy mit akarsz. Csak győzd kivárni!
2008. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszer hasonló csikicsuki állapot volt köztem,és egy álmaim pasija srác között.Én mindig tudtam mit akarok,és mindig kész lettem volna feladni érte mindent és mindenkit,de ő sosem tudta,hogy mit szeretne,de a tipikus duma,hogy nem szeretne elveszteni,meg ha nem vagyok vele hiányzom.Volt hogy ő mondta járjunk...stb.Ez ment 2,5 évig.

Aztán 2,5 év után meguntam ezt az egész huzavonát,és elküldtem a fenébe.Tudod az a pasi,aki azt mondja,hogy nem tudja,hogy mit akar,az nem is akar igazán téged.Nem sajnálatból csókol meg,mert valamilyen szinten kötődik hozzád,szeret,de valami miatt nem akar belekezdeni egy kapcsolatba.

2008. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, igen, igen harmadik hozzaszolo nagyon igazad van!!!!!

Ne akarj masodik lenni, mert az nagyon szar. Vagy elso vagy semmi. Ha belemesz a masodik szerpkorbe, nagyon nehez lesz kitorni es folyamatosan vonzani fogod az ilyen helyzeteket. Nem szabad megalkudni a helyzettel.

En is lepnek barmennyire faj is a sajat magad erdekeben!

2008. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igaza van az elottem es az az elotti hozzaszolonak!!!! Sosem szabad megalkudni!!! Mert te akkor mindig csak a titokbeli 2ik leszel!!!! en ezt csinaltam 3 evig SOHA de SOHA tobbet meg egyszer NEM!!!! inkabb jobb most elereszteni es ugy erezni h belehalsz a fajdalomba, hidd el hamarbb tul leszel rajta mint gondolnad. De kinyuitod magad elott a lehetosegek kapujat es lehet h megismerkedsz olyas vkivel akinek CSAK te leszel az egyetlen, es lehet h pont ezt a szemelyt halasztod el ha erre a fiuval belemesz ebbe a 2-ik szerepkorbe. Ha a fiu nem tudja eldonteni h kit szeret ez mar regen rossz. az azt jelenti igazan egyikotoket sem szereti ugy igazan. Ha igen akkor tudna donteni... hisz nem olyan nehez...
2008. márc. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen letezik ilyen ,hogy sajnalatbol pisziljanak meg ,de ahogy en eszrevettem az inkabb a nok reszerol szokott bekovetkezni .....A ferfiak altalaban ,ha megcsokolnak azt komolyan gondoljak....
2008. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen letezik!!!!!!!sajnos!
2008. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!