Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek, ha tökéletes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha tökéletes az illető, kivéve, hogy rosszul csókol?

Figyelt kérdés

Vagyis nem feltétlenül rosszul, hanem nem úgy, ahogy én szeretem. Én a lágy, gyengéd csókokat részesítem előnyben, ő pedig a durvább, nyelves-nyálas felfalós fajtát. Megpróbáltam egyszer célozgatni erre, de csak nagyon kicsit vett vissza.

Ti mit tennétek? Voltatok már ilyen helyzetben?

20/L


2011. aug. 29. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
lassíts..vedd át az irányítást :)
2011. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mond, hogy hagyja, hogy te vezess

és mutasd meg, hogy te hogy szereted

2011. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
beszélj vele...
2011. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert nagyon kíván téged. Próbáld ki azt hogy engedd neki hogy csókolózás közben simogasson téged és akkor nem koncentrál talán annyit a csókra és így talán gyengédebb lesz.
2011. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A simogatás alatt cicit, popsit értek :)
2011. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt lehet tanulni tudod:D Szerintem bele fog jönni ha megtanítod neki hogyan nyomja:D Én pl úgy jártam hogy mikor először "smároltam" akkor nagyon nem tudtam hogy kell és elégé gáz volt. De a lány(most már a barátnőm) megtanított és 1 hét után már lazán ment:D
2011. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak meg akar dugni. engedd neki hogy kielégüljön és akkor visszavesz a tempóból
2011. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Én valahogy a gyengédebb érzéki csókokat izgatóbbnak tartom, mint a lefetyelős fajtát. :S
2011. aug. 29. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!