Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelentenek-e valamit a követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentenek-e valamit a következő jelek egy lánynál?

Figyelt kérdés
Hello!Én vagyok a múltkori "szépnek nem mondható srác" és lenne mégegy kérdésem a lánnyal kapcsolatban aki tetszik.Ha találkozunk gyakran mosolyog,ha elmegy mellettem és akárhányan vagyunk ott csak nekem köszön,ha ránézek és észreveszi olyankor is mosolyog,ha feljön msn-re mindig rámír,és mikor megtudta hogy tetszik nekem,nem azt mondta hogy nehogy próbállkozzak nálla,csak annyit hogy nem tud rá mit mondani,az jelentheti azt hogy nincs ellenére a közeledésem?
2009. máj. 21. 20:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

figyelj már!

1. egyértelmű jeleket kaptál, mindenképpen nagyon szimpatikus vagy neki, szal ez ne legyen már kérdéses

2. de ne legyél már ilyen határozatlan, mert azt megérzik, főleg ne mással üzengess, hogy tetszik neked, mert az nagyon béna

3. kapd össze magad, és legyél férfi, tedd a dolgod, hisz tudod, hogy bejössz neki, persze ne rohand le, fokozatosan közelíts

4. de ha továbbra is bizonytalannak érez, akkor nem akar majd összejönni veled

2009. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig ugyanaz a második válaszoló vagyok (20:13-as, és 20:20 bejegyzésekkel).


Nem vagy bolond, csak "tipikus" pasi. Nem ismered a nonverbális jelek tartalmát, így hiába is ismered fel őket, maximum sejted (de nem mered elhinni) hogy mit súg feléd a lány. A lányok azt gondolják hogy ilyenkor tulajdonképp világgá kürtölik az érzéseiket, ami így is van, egy másik hölgynek elsőre feltűnne mit akar ő tőled. Viszont a srácok mint mondtam általában észre se veszik ezeket, vagy ha mégis akkor nem tudják mit jelent/rosszul értelmezik.

Viszont van egy jó hírem, ez a képesség fejleszthető, ajánlom, hirtelen egy nyitott könyv lesz előtted a világ (nem beszélve róla, hogy egyfajta gondolatolvasás, mert a jelek legtöbbször tudatalattiak).


A konkrét problémára visszatérve:


Először is vess számot magaddal. Ha először azért hívtad el randira, mert ezeket a jeleket küldte feléd, és a randi után is, akkor könyveld el magadban bármilyen bénaságot is csináltál, tetszett neki, de minimum annyira nem sikerült lerombolni a vonzalmát irányodba hogy a hozzáállása változzon, tehát a tiéd miért változik?


Elmondom mi történt:

Szimpatikus voltál a lánynak, ő felhívta erre a figyelmed, te elhívtad randizni. A randi úgy sikerült ahogy, utána mindenki számott vetett magával, hogy mit gondol, és a végén ezt az illető felek közlik is, ez a jól ismert "én jól éreztem magam" formula. Mivel a lány ezt használta, már akkor tutira eldöntöte, hogy mindezen hülyeségeid ellenére (vagy épp ezért) aranyosnak talált, és szeretne tőled még randit. Te viszont úgy érezted hogy egy béna voltál (ilyenkor jönne jól a gesztusok értelmezése, már útközben rájöttél volna hogy szimpatikus vagy neki, ami segített volna feloldódni is), ezért nem kerested a társaságát. Ő ezt természetesen észrevette, azért lettek azóta még hangsúlyosabbak a jelek hogy vedd már észre magad (mintha valaki beszédben suttogásról kiabálásra váltana), ő szeretne még randizni veled. Szóval hívd el! Minden jel erre utal, úgyhogy hajrá, és mostmár bizony több önbizalommal barátom!


ui: ne keseredj el hogy nem ismered föl ezeket a jeleket, már így is a jelentősen kisebb hányadba tartozol, akik egyáltalán észreveszik...


21/F

2009. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Második válaszoló,olyan részletes és jól értelmezhető választ adtál hogy nem is tudnám megköszönni,nagyon sokat segítettetek ezzel a pár mondattal is:)Köszönöm.
2009. máj. 21. 20:44
 14/17 anonim ***** válasza:

Azért én tudnék egy két módot ahogy meg tudod köszönni :-D Just kiddin'!


Komolyra fordítva: Nagyon szívesen, ezért vagyok itt! (amolyan ujjgyakorlatként, használjam is valamire a tapasztalatot)

Ha érdekelnek források ahol nonverbális jelek értelmezéséről olvashatsz azt is szívesen adok (bárkinek), de mivel a kérdés megválaszoltnak tűnik, és off-topic lenne keress meg nyugodtan priviben.

2009. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen,én is úgy gondolom hogy a lehető legjobb választ kaptam a kérdésemre,és így ismeretlenben sokkal jobb választ kaptam mintha azt egy ismerőstől kérdeztem volna.(Végülis erre való ez az oldal)
2009. máj. 21. 20:51
 16/17 anonim válasza:
figyelj én int csaj ha 1 pasinak ezt mondom hogy "nem tudok rá mit mondani" Azzal azt akarom mondani hogy "bírlak és nem akarom azt mondani hogy nem" Szerintem tetszik neki az hogy bejön neked, de ő nem akar tőle semmit.. Minden lánynal tetszik ha tudja hogy bejön 1 pasinak.. De próbáld meg ha akarod...
2009. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Lépj. Tudod, én 2 évig küldözgettem ilyenféle jeleket a páromnak, nem reagált semmit, én azt hittem, hogy értette, csak az a válasza, hogy nem érdeklem. Fájt nagyon, de tudomásul vette. Aztán amikor összejöttünk, kiderült, hogy az utolsó két hónapban vette észre ezeknek egy kis részét. Az előttem hosszan szólónak tök igaza van.
2009. máj. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!