Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelentenek-e valamit a követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentenek-e valamit a következő jelek egy lánynál?

Figyelt kérdés
Hello!Én vagyok a múltkori "szépnek nem mondható srác" és lenne mégegy kérdésem a lánnyal kapcsolatban aki tetszik.Ha találkozunk gyakran mosolyog,ha elmegy mellettem és akárhányan vagyunk ott csak nekem köszön,ha ránézek és észreveszi olyankor is mosolyog,ha feljön msn-re mindig rámír,és mikor megtudta hogy tetszik nekem,nem azt mondta hogy nehogy próbállkozzak nálla,csak annyit hogy nem tud rá mit mondani,az jelentheti azt hogy nincs ellenére a közeledésem?
2009. máj. 21. 20:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy bennem van a hiba,de nem tudom hogy ez jelent-e valamit ezért kérem a segítségeteket (ja és múltkor hiányolt a diáknapról)
2009. máj. 21. 20:09
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem olvastam az előző kérdésed, de szerintem finoman közelítsd meg, hívd el valahová, ha nem is randi célzattal, hanem csak haverkodni és ki tudja kialakulhat valami, ha pedig még sem, akkor maradhattok barátok. Ha ő is akar valamit, akkor már a következő randi lesz, ha nem akkor pedig maradtok barátok, de ezt a talin eltudod majd dönteni. :) Sok sikert!!!
2009. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki mindig csak neked mosolyog, esetleg még le is süti a szemét közben egy pillanatra, valamint csak neked köszön (gondolom szintén széles mosollyal az arcán), akkor ez pontosan az a gesztuscsokor amivel valaki az érdeklődését fejezi ki. Lefordítom: szimpatikus vagy neki.


Ezt alátámasztja az msn-es dolog is, de nonverbális gesztusok fontosabbak, azokat nehéz hamisítani, őszintébbek a szónál, hát még az msn-nél ;-)


Az hogy tetszik neked és nem tud mit mondani a fentiek ismeretében (feltéve hogy nem csak látni vélted ezeket a jeleket) azt jelenti hogy oké hogy tetszik neked, de igazán léphetnél már valamit. Szóval rajta, vegyél egy nagy levegőt, beszélgess vele, és hívd el randizni! (Ő erre azért nem tud mit mondani valószínűleg, mert szégyenlős lehet és nem mondta ki h igen te is tetszel nekem, illetve nyilván nem bevállalós lány, ergo megvárja hogy te kezdeményezz.)

2009. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen,a randis rész már megvolt 1-szer de azt is elrontottam egy kicsit
2009. máj. 21. 20:15
 5/17 anonim ***** válasza:
olvastam az elsőző kérdésedet is, és szerintem ez tutira célzás. :) szeintem bejösz a lánynak. és szerintem is közelítsd meg. :) sok sikert!
2009. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló vagyok!


Akkor pedig nem ártana ha leírnád, hogy:


Mit rontottál el, és mikor volt esedékes a randi a jelenhez képest?

Illetve a lány azóta jelentősen máshogy viselkedik-e veled (hozzáállás, kommunikáció, illetve gesztusszinten), vagy teljesen ugyanazokat a jeleket produkálja? Avagy milyen volt előtte és lett a randi hatására?


Ezek jelentős tényezők lehetnek a kérdésed megválaszolása szempontjából, csak ezért firtatom őket.


21/F

2009. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom 20:13-hoz. számtalanszor voltam olyan szituban, hogy nem mertem értelmezni ezeket a jeleket, vagy csak nem vettem észre őket. szinte kivétel nélkül az bizonyosodott be utólag, hogy lépnem kellett volna. én meg elbalf@szkodtam. szóval csak hajrá.
2009. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
20:20 A bizonyos randi kb másfél hónapja történt,egy vukrászdába mentünk,vittem virágot,bókoltam,de hát mivel zavarban voltam alig jutottam szóhoz,nem tudtam mit mondani,aztán kifelé jövet nagy zavaromban a kifelé nyíló ajtót befelé akartam kinyitni,bár azt mondta jól érezte magát én nem voltam benne biztos ez lelombozta az önbizalmamat,bár valamiért az említett jelek nem változnak azóta,sőt talán még erősödtek is.
2009. máj. 21. 20:25
 9/17 A kérdező kommentje:
*cukrászdába
2009. máj. 21. 20:26
 10/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg én vagyok bolond de én ebből még nem mertem következtetéseket levonni ezért tettem fel inkább a kérdést
2009. máj. 21. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!